24-pay-mark Created with Sketch.

Пауза. Оновлення. Запуск

24 серпня - 23 вересня 2023 19:00
Галерея «Лавра» Київ, проул. Лаврский, 9
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Проєкт PAUSE, UPDATE, PLAY є роздумом трьох художників на три теми: пауза, оновлення, запуск.

Ці поняття являють собою процес, що постійно повторюється, який пронизує все життя. Він супроводжує нас у роботі, думках, звичайному житті та світовій історії. Пауза –– це застій, мовчання та очікування. Оновлення –– це енергія руйнування та змін. Запуск –– новий початок. Експеримент полягав у тому, щоб роздуми різних художників над кардинально різними темами, відбувалися в одному просторі, ніби в лабораторії. Однакові матеріали, однаковий час роботи, загальні обговорення ведення проєкту, обмін досвідом і думками, у результаті народили контрастно різні, але об'єднані однією глобальною темою, роботи.
PAUSE
Пауза –– це критична точка перед новим початком. У цей момент все, що існує, прибуває в секунді після різких емоційних потрясінь, спрямованих на зміну існуючого порядку.
Думки спрямовані в нове, досконале майбутнє і такі думки породжують простір для ідей. Білі плями світла, що пробиваються крізь темну пелену застою, висвітлюють скам'янілі мовчазні образи, даючи їм напрямки до руху. Глядач знаходиться позаду силуетів тому не знає, що відчувають, а головне, що бачать ці образи. Однак привабливість цього світла створює відчуття, що камінь ось-ось оживе.
UPDATE
Серія робіт "оновлення" походить від роздумів про перезавантаження, хисткий стан реальності, де старе закінчилося, а нове ще не почалося. М'які динамічні образи щільно заповнюють весь простір полотна, як деталі конструктора, який ще доведеться зібрати. Насичена, чиста палітра натякає на майбутні перспективи та відкритий шлях до становлення чогось нового, чогось наступного.
Випадкові, ніби вихоплені зі стоп-кадру кінострічки образи є проекцією думок і почуттів людей та суспільства на нову реальність, тому що людство зокрема формує майбутнє.
PLAY
Серія "запуск" –– це нова уявна реальність. Напружена, агресивна палітра кольорів обрана для створення відчуття інакшості простору, який зображено на полотнах. Адам і Єва як символ початку нового, зовсім іншого буття. Нашарування образів різких урбаністичних пейзажів і сцен із побутового життя створено для того, щоб показати як упевнено нові істоти живуть у власноручно відродженій реальності. І зображений новий світ, незважаючи на контрастність, постає перед нами занурений в етнічні мотиви, таким чином віддаючи данину поваги своїй історії, та пам'ятаючи своє коріння.
Режим роботи Галереї: Вт. – Сб. 12:00 – 18:00

Схожі події

Подорож Сонячною системою 26.09, 27.09, 28.09 ... 30.09 Подорож Сонячною системою Київ, Київський планетарій Подорож Сонячною системою 26.09, 27.09, 28.09 ... 30.09 Подорож Сонячною системою Київський планетарій Придбати Класика під зорями. Allegretto 28.09 Класика під зорями. Allegretto Київ, Київський планетарій від 250 грн. Класика під зорями. Allegretto 28.09 Класика під зорями. Allegretto Київський планетарій Придбати Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake 29.09, 30.09, 06.10 ... 07.10 Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake Львів, Площа Олекси Гасина від 200 грн. Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake 29.09, 30.09, 06.10 ... 07.10 Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake Площа Олекси Гасина Придбати МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові 08 вересня 13:00, пт МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові Львів, Площа Олекси Гасина від 200 грн. МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові Вже не хочу 08 вересня МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові Площа Олекси Гасина Придбати