3 грудня 2019, Вт. 19:00
від 230 грн.
від 230 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Усім шанувальникам світового мистецтва!

03 грудня 2019 в театрі Опери та балету Посвята превеликий тенору ХХ століття, королю оперної сцени - Лучано Паваротті!

Спеціально для Одеситів і гостей міста підготовлено програму «Паваротті і друзі: Live Performance» за участю кращих тенорів країни (Київ, Одеса) і сопрано (Заслужена артистка України - Олена Арбузова), а також зірок української естради, в супроводі симфонічного оркестру і хору під управління диригента Андрія Чорного.

Композиції, які виконував великий маестро протягом усього свого творчого шляху в цей день знову оживуть на сцені Оперного театру. Ви почуєте світові хіти, які Лучано Паваротті заспівав разом із зірками світової естради - «Королем і Хрещеним батьком соулу» - Джеймсом Брауном, найбільшої Селін Діон і Мерайєю Кері, Джоном Бон Джові і багатьма іншими, а також, композиції з програми Найбільших тенорів сучасності - «Три тенори», якій Лучано Паваротті, Пласідо Домінго і Хосе Каррерас підкорили світ!

Кращі тенори країни, найсильніші голоси української естради та опери, великий симфонічний оркестр і хор в цей день змусять вас знову відчути всі емоції, які Лучано Паваротті дарував усім своїм слухачам.

СПЕЦІАЛЬНІ Гості програми:

Заслужена артистка України - Анжеліка Савченко;
Аніс Етаіб - (екс-вокаліст гурппи Скрябін, учасник проекту «Голос країни»);
Аїда Ніколайчук - (переможець 3го сезону Х фактор)!