Pavel Vernikov & Svetlana Makarova - Kyiv Mozart Orchestra

17 жовтня 2020, Сб. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Pavel Vernikov & Svetlana Makarova - Kyiv Mozart Orchestra у Києві - фото №1 pavel-vernikov-svetlana-makarova-kyiv-mozart-orchestra_kievskaya-konservatoriya_050420201900_834
Pavel Vernikov & Svetlana Makarova - Kyiv Mozart Orchestra у Києві - фото №2 pavel-vernikov-svetlana-makarova-kyiv-mozart-orchestra_kievskaya-konservatoriya_050420201900_716
Pavel Vernikov & Svetlana Makarova - Kyiv Mozart Orchestra у Києві - фото №3 pavel-vernikov-svetlana-makarova-kyiv-mozart-orchestra_kievskaya-konservatoriya_050420201900_918
Pavel Vernikov & Svetlana Makarova - Kyiv Mozart Orchestra у Києві - фото №4 pavel-vernikov-svetlana-makarova-kyiv-mozart-orchestra_kievskaya-konservatoriya_050420201900_180
Pavel Vernikov & Svetlana Makarova - Kyiv Mozart Orchestra у Києві - фото №5 pavel-vernikov-svetlana-makarova-kyiv-mozart-orchestra_kievskaya-konservatoriya_050420201900_490

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу.

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Автоматично повернути кошти за квитки можна до 00:00 28.03 .

Організатор: Marco Concert

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0


Серед музикантів з Олімпу іншої такої біографії не знайдеш. Партнер Святослава Ріхтера і Крістіана Циммермана, учень Давида Ойстраха та переможець найпрестижнішого німецького конкурсу ARD, і в той же час - учасник одеської команди КВН, через сміливості жартів якої передачу свого часу і заборонили. Все це - Павло Верніков, громадянин світу і вічний одесит, звично віджартовувався: «Я з Одеси не емігрував - я тимчасово вибув».

Верніков вміє бути настільки захоплюючим, що, слухаючи його, хочеться з'їсти рукавицю. Філософ в музиці і жартівник в житті, невтомний трудівник і улюбленець долі, лід і полум'я на сцені. Він виступає в Карнегі-холі в Нью-Йорку і Кеннеді-центрі у Вашингтоні, лондонському Вігмор-холі і міланському Ла Скала, а потім зривається і їде в Одесу з яким-небудь божевільним проектом на зразок театральної п'єси «AdessO OdessA».

До всього іншого, Павло Верніков ще й суворий професор знаменитої Віденської консерваторії та Вищої Школи Музики в Лозанні, а також арт-директор музичного фестивалю в Сьон. Це почесний фестиваль з довгою історією в півстоліття, в 1964 році організований знаменитим угорським скрипалем Тібор Варгой. Місце для нього обрали, треба сказати, божественне: чудові замки, довга виноробна традиція і самий сонячний в Швейцарії регіон. Атмосферу цієї пишноти музикант привезе і до Києва: його київський концерт - щось на зразок презентації швейцарського фестивалю. А значить, в музиці буде багато сонця і, звичайно, неперевершеного швейцарської якості. Крім Вернікова виконувати соло буде його талановита дружина, скрипалька Світлана Макарова.

Програма концерту:

Антоніо Вівальді. Симфонія / Концерт для струнного оркестру соль мажор, RV 146

Антоніо Вівальді. Концерт № 4 фа мінор «Зима», RV 297

Антоніо Вівальді. L'Amoroso - Концерт для скрипки, струнних і бассо контінуо ми мажор, RV 271

Вольфганг Амадей Моцарт. Рондо для скрипки і камерного оркестру соль мажор, K. 250 (обр. Фріца Крейслера)

Гія Канчелі. Ex Contrario для двох скрипок, струнного оркестру, синтезатора, і CD

Відмантас Бартуліс-Андрій Пушкарьов. «Mama, I dream Schubert!" для двох скрипок та струнного оркестру

виконавці:
Kyiv Mozart Orchestra

Павло Вернііков (Україна-Швейцарія)
Світлана Макарова (Росія-Швейцарія)
Олександра Хмара (Україна)

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали як солісти, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті - Kyiv Mozart Orchestra.

Павло Верніков

Народився в Одесі. Випускник знаменитої Школи Столярського. Продовжив навчання в Москві в класі Давида Ойстраха та Семена Снітковський. У число його нагород входять перемоги на міжнародних конкурсах ARD у Мюнхені і Гран-Прі на конкурсі "Vittorio Gui" у Флоренції. Він неодноразово виступав на таких престижних сценах, як Концертгебау і Карнеггі Холл, Кеннеді Центр і Вігмор Холл, Зал Гаво і аудиторів Насиональ, Санторі Холл, Театр Ля Скала і Санта Чечілія.

Коло його інтересів і ідей величезний. У своїй творчості не обмежується класичним скрипковим репертуаром, постійно експериментує, співпрацює з сучасними композиторами, драматичним і музичним театром, шукає нові форми синтезу класичної музики з сучасними напрямками в мистецтві.

Його сценічними партнерами були Святослав Ріхтер, Джеймс Гелвей, Ален Мюнье, Патрік Галуа, Міша Майський, Маріа Нібито, Наталія Гутман, Олег Каган, Юрій Башмет, Елісо Вірсаладзе, Крістіан Циммерман, Ентоні Пей, Гаррі Хоффман, Франс Хельмерсон, Юліан Рахлін, Жанін Янсен і багато інших.

В даний час живе в Австрії і Швейцарії, де є Професором знаменитої Віденської консерваторії (Konservatorium Wien University) і Вищої Школи Музики в Лозанні (Haute Ecole de Musique de Lausanne).

Павло Верніков грає на скрипці роботи майстра Гваданіні (екс Контесса Креспі та екс Бренголо), П'яченца, 1747г., Люб'язно наданої міланським фондом "Pro Canale".

Світлана Макарова

Народилася в Москві в 1981 році. У 2005 році вона закінчила Московську консерваторію ім. Петра Чайковського. Світлана регулярно давала сольні концерти і грає в різних ансамблях камерної музики. Вона також зробила кілька записів (Чайковський, Бетховен, Брамс, Шуберт, Шенберг Рахманінов і ін.), Багато виступає в якості соліста і в камерних ансамблях.

З 2003 року Світлана Макарова була учасником Фестивального оркестру Вербье і з 2006 року Камерного оркестру Фестивалю Вербье. Вона брала участь в різних фестивалях, таких як музичний фестиваль Міядзакі в Японії, Музична весна в Молдові, Музичний фестиваль в Лос-Анджелесі в США, Фестиваль камерної музики Ейлата в Ізраїлі, Фестиваль Paganiniana в Італії і Музичний фестиваль Вербье в Швейцарія і т. Д .

З 2005 по 2008 рік викладала в Москві в музичному училищі ім. Гнесіних.

У 2008 році професор Павло Верніков запросив її взяти участь в численних майстер-класах в Австрії, Італії та Ізраїлі. Потім вона протягом трьох років була співзасновником Orquestra Palau de Les Arts Reina Sofia в Валенсії, Іспанія, де головними диригентами були Л. Маазель і З. Мета.

У 2010 році вона викладала в Scuola di Musica di Fiesole в Італії, а в 2013 році стала асистентом професора Павла Вернікова у Вищій музичній школі Лозанни в Швейцарії і на різних майстер-класах в Австрії, Італії. Франція, Швейцарія і Японія.

З 2014 року вона є професором в HEMU - Вища школа музики Лозанни.

Світлана Макарова грає на скрипці Нікколо Гальяно 1738 року.