Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист

5 вересня 2019, Чт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві - фото №1 Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві
Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві - фото №2 Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві афіша
Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві - фото №3 Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві квитки
Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві - фото №4 Павло Ігнатьєв. Осінній плейлист у Києві на concert.ua

Про подiю

5-го вересня фортепіанний концерт одного з найтитулованіших молодих піаністів та композиторів України - Павла Ігнатьєва.

“Буде багато імпровізаційної музики. Але головне, що я налаштую на позитивну радісну хвилю та надихну людей”(с) Павло Ігнатьєв

Концертна програма “Осінній плейлист” - це

• неповторне звучання рояля наживо
• відомі пісні та мелодії у свіжому та вишуканому аранжуванні
• авторські композиції в формі класичної техніки гри на фортепіано
• камерний концерт у затишній атмосфері

Павло Ігнатьєв - музикант-вундеркінд. В музичних колах його ім’я давно стало легендою. Він без перерви експериментує зі звуком, стилями, подачею. Композиції Павла - ніби живі музичні картини. Гості концерту занурюються в океан звучання фортепіано, під відеоряд на великому екрані мандрують різними куточками планети, насолоджуються чистими почуттями.

Музика Павла - не консервативна та академічна, вона - приклад сучасна фортепіанної музики, яка постійно змінюється та розвивається. Вона просякнута живою потужною енергією, філософією справжніх почуттів. Свій стиль та бачення Павло проявляв у творчих колабораціях з Сергієм Бабкіним, Alyosha, Андрієм Хливнюком ("Бумбокс"), французьким гітаристом Shaї Sebbag та багатьма іншими сучасними прогресивними артистами.

“Музика не приходить туди, де є шум” - так вважає Павло, тому концерт 5-го вересня буде камерним, вишуканим та щирим.
Від його музики серце стискається, по тілу розливається тепло, а турботи буденності залишаються десь далеко за межами зали.

Схожі події

David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Scream Inc. plays Metallica 04 грудня 19:00, Пт Scream Inc. plays Metallica Київ, Палац спорту від 350 грн. Scream Inc. plays Metallica Вже не хочу 04 грудня Scream Inc. plays Metallica Палац спорту Придбати