Павло Табаков. Різдво для тебе

13 січня 2019, Нд. 19:30
від 240 грн.
від 240 грн.

Галерея

Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові - фото №1 Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові
Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові - фото №2 Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові афіша
Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові - фото №3 Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові квитки
Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові - фото №4 Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові на concert.ua
Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові - фото №5 Павло Табаков. Різдво для тебе у Львові фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт Павла Табакова "Різдво для тебе"?

1. Стати співучасником гарної і давньої традиції
2. Споглядати романтичне і душевне шоу
3. Зарядитися добром і позитивом на рік наперед

Павло Табаков запрошує на великий святковий концерт «Різдво для тебе»!

Для Павла Табакова Різдвяні концерти – гарна і давня традиція! Прихильники співака із теплом та трепетом згадують його святкові концертні програми «Різдво для двох», «Така зима», «Сніг без пауз». І ось після кількарічної перерви цієї зими, напередодні Старого Нового року – у неділю, 13 січня 2019 року, - Табаков порадує меломанів новим романтичним, душевним та видовищним концертним шоу «Різдво для тебе». Місце зустрічі – Національний драматичний театр ім. М. Заньковецької.

«Різдво для тебе» від Павла Табакова об’єднає традиційні та авторські колядки, різдвяні пісні різними мовами, пісенні прем’єри… А ще співак уперше представить публіці уривок зі свого майбутнього Різдвяного мюзиклу для всієї родини «Фабрика Санти». У цій постановці будуть задіяні талановиті вихованці Творчої школи Павла Табакова, яка віднедавна працює у Львові.

- Я сам надзвичайно люблю зиму, а особливо період Новорічно-Різдвяних свят, - каже Павло Табаков. – Це найкращий, найсвітліший час у році – час оновлення і час початку! Я хочу, щоб на концертах «Різдво для тебе» ми разом поколядували та помріяли! Щоб зарядилися добром і позитивом на рік наперед! Щоб надихнулися на справи, які робитимуть наш світ кращим!

«Різдво для тебе» від Павла Табакова: спільна коляда, яка здійснює мрії – у святковий вечір перед Старим Новим роком!

Інші дати

Схожі події

She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати