Павло Табаков. Любов Жива

14 листопада 2017, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Павло Табаков. Любов Жива у Києві - фото №1 picture
Павло Табаков. Любов Жива у Києві - фото №2 picture
Павло Табаков. Любов Жива у Києві - фото №3 picture
Павло Табаков. Любов Жива у Києві - фото №4 picture

Про подiю

14 листопада на сцені Caribbean Club - невиправний романтик, володар чарівного тембру голосу Павло Табаков з красивою програмою «Любов жива».

Концерт у Києві стане заключним в першому етапі гастролей артиста в турі «Любов жива». Всього перша частина охопить вісім міст на заході і в центрі України. Ви почуєте неповторне авторське виконання головних хітів Павла Табакова: «Любов жива», «Я для тебе», «Переплетені долі» та інші. Упевнені, артист підготував і несподівані прем'єри. Чекаємо з нетерпінням!

Сьогодні в репертуарі талановитого співака, музиканта, композитора - десятки душевних композицій, кожна з яких знаходить статус гімну Любові. Павло співає щиро й емоційно про головне почуття, яке пов'язує долі людей століттями. І як будь-яка творча особистість артист не зупиняється на досягнутому, експериментуючи з новим стилем - танцювальною музикою.


Інші дати

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! 25 вересня 19:30, Вт Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS, Київ від 120 грн. Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! Вже не хочу 25 вересня Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати