Павло Зібров

17 травня 2019, Пт. 19:00
Центр Довженка Львів, просп. Червоної Калини, 81
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Павла Зіброва?

1. Почути розкішний баритон Народного артиста України.
2. Потрапити під чари його неймовірною харизми.
3. Насолодитися справжнім талантом.

17 травня в Центрі Довженка відбудеться концерт неперевершеного Павла Зіброва! Не пропустіть можливість побувати на виступі цього яскравого і неповторного виконавця.

Павло почав співати з раннього дитинства. Після музичної школи вступив до Консерваторії. І хоча артист почав свою кар'єру саме як контрабасист, любов до співу перемогла, так що Зібров отримав другу вищу освіту знову ж в стінах Київської консерваторії.

Так, в 1987 році на естрадному небосхилі з'явився новий співак - Павло Зібров. Перемоги в конкурсах, концерти, гастролі ... Паралельно з цим Павло відкриває в собі дар композитора-пісняра, так що його твори виконують багато відомих артистів. Наприклад, вони є в репертуарі Ірини Білик, Таїсії Повалій, Володимира Гришка, Гаріка Кричевського.

За тридцять років творчої кар'єри у Павла Зіброва вийшли десятки альбомів, кліпів, було присвоєно жодне звання. А скільки його пісень стали справжніми хітами! А як може бути інакше, коли талант і професіоналізм помножені на щирість душі і відданість пісні.

Чекаємо вас 17 травня в Центрі Довженка!