Передчуття Мини Мазайла

18 жовтня 2018, Чт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Театр на Подолі запрошує на комедію «Передчуття Мини Мазайла» по знаменитій п'єсі М. Куліша.

Режисер Віталій Малахов зумів правильно розставити акценти в п'єсі. І на перше місце вийшла не так комедійність сюжету, скільки ідейна глибина твору. Сімейне і суспільне, гнучко переплітаючись в п'єсі, в повній мірі відображаються в яскравих фарсових і карикатурних сценах постановки. Жива колоритна мова героїв, яскраві образи, ефектна сценографія і - відповідь на головне питання: чому ж саме таким став Мина Мазайло? Звідки відчуття «меншовартості» українського народу і з чого раптом тітці Моті «краще бути десять разів згвалтованої, ніж один раз українізованою», - про все це розповість спектакль.

Роль Мини Мазайла виконує приголомшливий Сергій Бойко. У виставі також грають блискучі Тамара Плашенко, Андрій Пархоменко, Дмитро Грицай, Софія Письман і інші талановиті актори.

Тривалість вистави - 2 год 30 хв, без антракту.

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Майстер та Маргарита 23 жовтня 19:00, Вт Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр, Луцьк від 150 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 23 жовтня Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр Придбати