Передчуття Мини Мазайла

19 лютого 2020, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Передчуття Мини Мазайла в Києві! Чекаємо вас 2020-02-19 о 19:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Передчуття Мини Мазайла на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Театр на Подолі запрошує на комедію «Передчуття Мини Мазайла» по знаменитій п'єсі М. Куліша.

Режисер Віталій Малахов зумів правильно розставити акценти в п'єсі. І на перше місце вийшла не так комедійність сюжету, скільки ідейна глибина твору. Сімейне і суспільне, гнучко переплітаючись в п'єсі, в повній мірі відображаються в яскравих фарсових і карикатурних сценах постановки. Жива колоритна мова героїв, яскраві образи, ефектна сценографія і - відповідь на головне питання: чому ж саме таким став Мина Мазайло? Звідки відчуття «меншовартості» українського народу і з чого раптом тітці Моті «краще бути десять разів згвалтованою, ніж один раз українізованою», - про все це розповість спектакль.

Роль Мини Мазайла виконує приголомшливий Сергій Бойко. У виставі також грають блискучі Тамара Плашенко, Андрій Пархоменко, Дмитро Грицай, Софія Письман і інші талановиті актори.

Тривалість вистави - 2 год 30 хв, без антракту.