Перемудрували

від 40 грн.

Галерея

Перемудрували у Чернігові - фото №1 Перемудрували у Чернігові
Перемудрували у Чернігові - фото №2 Перемудрували у Чернігові афіша
Перемудрували у Чернігові - фото №3 Перемудрували у Чернігові квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу Перемудрували?

1. Комедія на фоні знайомого всім конфлікту поколінь
2. Народна музика в сучасній обробці
3. Добродушні герої, яким хочеться співпереживати

У Чернігівському обласному театрі ім. Т. Г. Шевченка ставлять комедію «Перемудрували». Запрошуємо всіх провести вечір з усмішкою і в чудовому настрої!

В основі сюжету вистави «Перемудрували» - однойменна п'єса Марка Кропивницького. Творчий колектив театру зумів зберегти національний колорит, створений автором, і при цьому осучаснити твір. У комедії звучать прекрасні українські мелодії в новій обробці. Артисти дивують енергійними танцями на тлі мальовничих декорацій, сиплють яскравими жартами.

Події п'єси розгортаються в контексті одвічного конфлікту поколінь. Двоє простих хлопців-наймитів покохали, на свою біду, дочок багатих господарів. І вже, звичайно, у їхніх батьків свої види на заміжжя дівчат: женихи мають бути багатими, знатними. Але закохані батраки теж не ликом шиті і починають робити все для того, щоб домогтися руки коханої. Ось тут і починається сміх та комічні моменти.

Чи вдасться жвавим хлопцям обдурити господарів і одружитися зі своїми коханими, - дізнаєтеся, відвідавши виставу!

Режисер-постановник - Заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко.

Ролі виконують: Валентин Корінь, Анатолій Ковальський, Євгенія Василенко, Ірина Лозівська, Едуард Брагіда, Ксенія Макієвська, Євген Бондар, Олександр Манастирський, Сергій Пунтус, Павло Пугачов, Альберт Лукашов, Петро Великий, Заслужений артист України Олександр Куковеров, Микола Лемешко.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019