Перформативна дискусія і показ фільму [НЕ] ТОРКАЙСЯ

19 грудня 2019, Чт. 19:30
CLOSER Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Компанія Kinove спільно з першим українським критичним театром PostPlayТеатр з 19 грудня розпочинає серію перформативних показів. Дебютним стане фільм румунської режисерки Адіни Пінтіліє [НЕ] ТОРКАЙСЯ.

Золотий Ведмідь 68-го Берлінале, фільм [НЕ] ТОРКАЙСЯ — це максимально відверте документальне дослідження тілесності та сексуальності. Подекуди від нього хочеться відвернути погляд та водночас погляд намертно прикутий до екрану через непереборне бажання дізнатися правду про персонажів та про самих себе. Особливість стрічки у тому, що вона робить кожного з глядачів своїм героєм.

Перед показом фільму простір Closer трансформується у мета-інсталяцію, що складається з різних перформансів на тему тілесності. Перформери PostPlayLab прямо та опосередковано заохотять глядачів до дослідження себе та до пошуків відповідей на здавалося б такі прості, але насправді складні питання про тіло та його вплив на життя людини.

19 грудня пропонуємо зануритися в рефлексію власної тілесності і налаштувати себе на це важливе кіно.

\\

Схожі події

Кіно на даху | Гірська жінка: на війні 19 серпня 19:30, Ср Кіно на даху | Гірська жінка: на війні Київ, kooperativ від 149 грн. Кіно на даху | Гірська жінка: на війні Вже не хочу 19 серпня Кіно на даху | Гірська жінка: на війні kooperativ Придбати QUEEN Live in Budapest 02 вересня 19:00, Ср QUEEN Live in Budapest Київ, Кінотеатр "Київська Русь" від 150 грн. QUEEN Live in Budapest Вже не хочу 02 вересня QUEEN Live in Budapest Кінотеатр "Київська Русь" Придбати Прем'єра документального фільму 08 вересня 19:00, Вт Прем'єра документального фільму "Вусатий Фанк" Київ, CARIBBEAN club від 250 грн. Прем'єра документального фільму Вже не хочу 08 вересня Прем'єра документального фільму "Вусатий Фанк" CARIBBEAN club Придбати Німе кіно і Оркестр Німе кіно і Оркестр 2 Події Німе кіно і Оркестр 6.11 - 07.11.2020