Перформативна дискусія і показ фільму [НЕ] ТОРКАЙСЯ

19 грудня 2019, Чт. 19:30
CLOSER Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Компанія Kinove спільно з першим українським критичним театром PostPlayТеатр з 19 грудня розпочинає серію перформативних показів. Дебютним стане фільм румунської режисерки Адіни Пінтіліє [НЕ] ТОРКАЙСЯ.

Золотий Ведмідь 68-го Берлінале, фільм [НЕ] ТОРКАЙСЯ — це максимально відверте документальне дослідження тілесності та сексуальності. Подекуди від нього хочеться відвернути погляд та водночас погляд намертно прикутий до екрану через непереборне бажання дізнатися правду про персонажів та про самих себе. Особливість стрічки у тому, що вона робить кожного з глядачів своїм героєм.

Перед показом фільму простір Closer трансформується у мета-інсталяцію, що складається з різних перформансів на тему тілесності. Перформери PostPlayLab прямо та опосередковано заохотять глядачів до дослідження себе та до пошуків відповідей на здавалося б такі прості, але насправді складні питання про тіло та його вплив на життя людини.

19 грудня пропонуємо зануритися в рефлексію власної тілесності і налаштувати себе на це важливе кіно.

\\

Схожі події

Німе кіно і Оркестр Німе кіно і Оркестр 2 Події Німе кіно і Оркестр 15.03 - 22.03.2020 Фестиваль авторського кіно Фестиваль авторського кіно 8 Подiй Фестиваль авторського кіно 31.01 - 02.02.2020 Чому ми креативні? 01 лютого 17:00, Сб Чому ми креативні? Львів, Кінопалац Коперник від 70 грн. Чому ми креативні? Вже не хочу 01 лютого Чому ми креативні? Кінопалац Коперник Придбати Собаки не носять штанів 31 січня 19:00, Пт Собаки не носять штанів Львів, Кінопалац Коперник від 70 грн. Собаки не носять штанів Вже не хочу 31 січня Собаки не носять штанів Кінопалац Коперник Придбати