Перформативна лекція про сучасний театр

15 грудня 2019, Нд. 19:00
Театр ТЕО Одеса, Військовий узвіз, 18
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Перформативна лекція про сучасний театр в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-15 о 19:00 на майданчику Театр ТЕО, Одеса.
Ви можете купити квитки на перформативном лекція про сучасний театр на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Ексклюзивна перформативна лекція Віктора Вілісова і Марії Слоєвої «Дійти до перехрестя і повернути: керівництво для сучасного глядача».

Процеси пізнання світу не зводяться до отримання інформації від одного мовця експерта. Похід в театр більше не має на увазі пасивність і байдужість глядача. Навички та вміння з нехудожніх областей застосовуються при створенні вистав і формують нові театральні мови. Розмиваються межі професійної ідентичності. Художники виступають за горизонтальність і проти авторства, розчаровуються і проповідують.

Про те, як прекрасно і небезпечно бути глядачем в сучасному театрі, про свободу і нових конфігураціях чуттєвості в перформативній лекції Віктора Вілісова і Марії Слоєвої.

Марія Слоєва працює на території нонконвенціонального мистецтва і освіти в проектному театрі і в бібліотеках, розбирається в сайт-специфічному мистецтві і німецькомовному театрі. Співпрацювала з Паризької філармонією та Культурним центром Макао, з Нової сценою Александрінського театру і Архангельським театром драми, з театрами та артистами у Франції, Швейцарії, Німеччини, Чехії, Китаї, Україні, ПАР.

Читає лекції як про актуальний театрі в Африці, так і про продюсування дягилевських Російських сезонів і сучасного незалежного театру. Одну з її статей можна прочитати в L'Officiel Ukraine.

Віктор Вілісов, театральний блогер, режисер, куратор. Автор книги «Нас всіх нудить. Як театр став сучасним, а ми цього не помітили ». Лауреат Премії Сергія Курьохіна і премії журналу «Собака.ру». Куратор шестигодинного вистави «МАЗЕРАША» на заводі Шпагіна в Пермі; куратор експериментальної лабораторії «Зсув» в Театрі на Таганці і ретроспективи Ромео Кастеллуччі «Курс тіла» в кінотеатрах КАРО. Автор перфолекцій і відеоессе. Ведучий подкасту «Нас всіх нудить».

Додаткова інформація за телефоном 0991818808.