Перлини світового балету

14 серпня 2019, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Перлини світового балету»?

1. Балет – вишукане видовище, яке наповнює глядачів натхненням і світлом.
2. У програмі вечора – кращі зразки робіт всесвітньо відомих композиторів.
3. Квитки в театр – один із найбільш приємних і оригінальних подарунків до свята весни.

7 березня в Театрі опери та балету відбудеться тепла весняна вистава «Перлини світового балету». Тепер ви знаєте, де знайти джерело гарного настрою!

Красива програма з одноактних балетів Пуні, Обера, Вебера, Понк'єллі – це зібрання музичних історій, які знайшли своє вираження в танці. Деякі твори є фрагментами більших робіт, інші були створені для камерних виступів. При цьому тривалість балету аж ніяк не є маркером його естетичного наповнення. Тому впевнені: вистава подарує глядачам багато яскравих вражень. «Перлини світового балету» – відрада для душі, яка втомилася від зимових холодів.

У програмі концерту:
- Pas de quatre Цезаря Пуні;
- Grand рas classique Даніеля Обера;
- Рas de six з балету «Маркітантка» Цезаря Пуні;
- «Видіння Рози» Карла Марії фон Вебера;
- Grand рas de deux Цезаря Пуні;
- «Танець годинників» Амількаре Понк'єллі.

Диригент-постановник – Ігор Чернецький.
Режисери, які ведуть виставу, – заслужений працівник культури України Наталія Григор, Сергій Красних.

Чарівні сюжети, незбагненний рівень хореографії, музика, яка проникає в саме серце, – все це подарує вам концерт «Перлини світового балету». Чекаємо на вас!

Схожі події

Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Вій 13 листопада 18:30, Ср Вій Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Вій Вже не хочу 13 листопада Вій Одеський театр Опери та Балету Придбати