Перлини світового балету

7 березня 2019, Чт. 18:30
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Перлини світового балету»?

1. Балет – вишукане видовище, яке наповнює глядачів натхненням і світлом.
2. У програмі вечора – кращі зразки робіт всесвітньо відомих композиторів.
3. Квитки в театр – один із найбільш приємних і оригінальних подарунків до свята весни.

7 березня в Театрі опери та балету відбудеться тепла весняна вистава «Перлини світового балету». Тепер ви знаєте, де знайти джерело гарного настрою!

Красива програма з одноактних балетів Пуні, Обера, Вебера, Понк'єллі – це зібрання музичних історій, які знайшли своє вираження в танці. Деякі твори є фрагментами більших робіт, інші були створені для камерних виступів. При цьому тривалість балету аж ніяк не є маркером його естетичного наповнення. Тому впевнені: вистава подарує глядачам багато яскравих вражень. «Перлини світового балету» – відрада для душі, яка втомилася від зимових холодів.

У програмі концерту:
- Pas de quatre Цезаря Пуні;
- Grand рas classique Даніеля Обера;
- Рas de six з балету «Маркітантка» Цезаря Пуні;
- «Видіння Рози» Карла Марії фон Вебера;
- Grand рas de deux Цезаря Пуні;
- «Танець годинників» Амількаре Понк'єллі.

Диригент-постановник – Ігор Чернецький.
Режисери, які ведуть виставу, – заслужений працівник культури України Наталія Григор, Сергій Красних.

Чарівні сюжети, незбагненний рівень хореографії, музика, яка проникає в саме серце, – все це подарує вам концерт «Перлини світового балету». Чекаємо на вас!

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати