Перша Україномовна стендап Комедія в Броварах

23 листопада 2019, Сб. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Перша Україномовна Стендап Комедія в Броварах! 23 листопада в міському культурному центрі «Прометей» у Броварах відбудеться яскравий вечір Першої Україномовної Стендап Комедії.

Чому варто піти на Першу Україномовну Стендап Комедію в Броварах?

  1. Ви станете свідками дійсно історичної події в історії україномовного стендапу.
  2. Колоритні словесні «викрутаси» справлять враження на найвибагливіших.
  3. Сміливі жарти у виконанні неперевершених коміків перетворять ваш вечір на крутезний відпочинок.

Перша Україномовна Стендап Комедія в Броварах

23 листопада в міському культурному центрі «Прометей» на всіх чекатиме справжній розрив – Перша Україномовна Стендап Комедія! Тільки рідна «солов’їна», та лише вишуканий гумор з гарантією від «Ukrainian Stand-Up Agency».

Ви готові проміняти вечір нестримного реготу на стриманий домашній відпочинок? У суботу?! Та годі! Мерщій до нас!

Потужна програма від талановитих коміків

Гумор-свіжак від справжніх майстрів – ось що таке Перша Україномовна Стендап Комедія. І ось хто вийде на сцену цього веселого вечора:

  • Іван Жорноклей – комік з Києва, засновник і ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency»;
  • Максим Кравець – фіналіст шоу «Комік на мільйон», автор відомого проекту «#ШОУЮРИ» та просто неперевершений автор у сфері гумору на сімейні теми;
  • Володимир Євчук – вже показав себе на «Розсміши коміка», рівненській «Лізі сміху» та змусив сміятися до сліз тисячі людей;
  • Святослав Марченко – крутий автор, чиї роботи «з руками відривають» відомі гумористичні проекти країни;
  • Сергій Степанисько – справжній майстер українського слова, веселий філолог, чиї мрії й прагнення, а з ними – гумор, пов’язані з Україною-ненькою.

Ви ж хотіли чогось новенького? Хапайте мерщій першокласний гумор на будь-який смак! Півтори години добірних жартів про нас, про них і того хлопця.

Подія рекомендована особам з 18 років.

Замовити квитки на Першу Україномовну Стендап Комедію в міському культурному центрі «Прометей» у Броварах онлайн або з доставкою можна на concert.ua.

Схожі події

LADIES’ NIGHT. Kyiv style -50% на другий 18 грудня 19:00, Ср LADIES’ NIGHT. Kyiv style Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 289 грн. LADIES’ NIGHT. Kyiv style Вже не хочу 18 грудня LADIES’ NIGHT. Kyiv style МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ліга Сміху. 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Стендап вечір Олексія Квашонкіна 13 грудня 20:00, Пт Стендап вечір Олексія Квашонкіна Одеса, Термінал 42 від 200 грн. Стендап вечір Олексія Квашонкіна Вже не хочу 13 грудня Стендап вечір Олексія Квашонкіна Термінал 42 Придбати Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий 08 грудня 22:00, Нд Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий Київ, Зал Театральний готелю "Турист" від 350 грн. Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий Вже не хочу 08 грудня Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий Зал Театральний готелю "Турист" Придбати