19 вересня 2018, Ср. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 800 грн.
від 800 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Perturbator?

1. Відчути на собі містичний вплив «зловісної» електроніки Джеймса Кента.
2. Одними з перших оцінити нову програму проекту.
3. Вас чекає приголомшлива танцювальна подія.

19 вересня в клубі Atlas виступить справжній реаніматор саунду 80-х Perturbator! Ризикни стати очевидцем грандіозної події!

Своє живе захоплення вінтажними синтезаторами та іншими аналоговими інструментами француз Джеймс Кент втілив у проект Perturbator. І тепер у всіх справжніх поціновувачів якісної електроніки з'явився повноцінний ідол, гуру retro wave. Саме таким, різко відмінним від усього, що є на електронній сцені, став для публіки Perturbator.

Кожен виступ французького проекту - це справжній сеанс сінті-ностальгії. Слухач отримує неймовірну енергетику і з задоволенням приймає результати сміливих (і завжди вдалих) музичних експериментів.

Треба сказати, що популярність Perturbator дісталася кінематографу й світу відеоігор. Музика Кента звучить в американському фільмі The Guest, а також іграх Hotline Miami і Cyberpunk 2077.

Тепер Perturbator везе свій відвертий грув до Києва. Ти маєш бути там. Побачимося!

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Jazz Love Songs 27 жовтня 20:00, Сб Jazz Love Songs Дом Кино, Київ від 175 грн. Jazz Love Songs Вже не хочу 27 жовтня Jazz Love Songs Дом Кино Придбати