Зустріч з акторами серіалу "Перші ластівки"

8 грудня 2019, Нд. 11:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти?

1. Наживо побачити акторів.

2. Глядачі зможуть познайомитися ближче з Таїсією Щурук, яка зіграла Катю, з Сашком Рудинський, чий персонаж Микита полюбився багатьом вже з першої серії, з Поліною Носихіной - стервозной красунею Лерой з «Перших ластівок», і багатьма іншими.

3. Сфотографуватися з акторами.

У Києві пройде зустріч з акторами «Перших ластівок»!

Відмінна новина для всіх шанувальників молодіжного трилера «Перші ластівки» 8 грудня в клубі Bel Etage в Києві пройде зустріч з акторами, такими, що виконали головні ролі в серіалі.

Проект «Перші ластівки» на даний момент, мабуть, одна з найбільш обговорюваних тем в мережі в Україні. Перша серія, яка вийшла на YouTube Нового каналу 11 листопада зібрала вже понад 1,7 млн переглядів! Після виходу серіалу в ефірі сотні людей стали ділитися своїми історіями «перших ластівок» в соціальних мережах, тим самим запустивши цілий флешмоб одкровень, який підтримали і знаменитості: Леся Никитюк, DSIDE BAND, Jerry Heil, Діма Каднай і багато інших.

Соцмережі акторів, що зіграли в «Перших ластівок», буквально «вибухають» від питань про зйомках, про закулісся проекту, про особисте життя ... Саме тому Новий канал вирішив організувати зустріч, на якій глядачі, нарешті, зможуть познайомитися ближче з Таїсією Щурук, яка зіграла Катю , з Сашком Рудинський, чий персонаж Микита полюбився багатьом вже з першої серії, з Поліною Носихіной - стервозной красунею Лерой з «Перших ластівок», і багатьма іншими.

Зустріч відбудеться 8 грудня з 12:00 до 16:00 в столичному Bel Etage. У всіх гостей буде можливість задати акторам питання про зйомки в серіалі, особистому житті і не тільки. А також - зробити стильні фотографії та отримати автографи! Вартість вхідного квитка - 80 грн. І пам'ятайте, кількість квитків обмежена, так що встигніть купити свій вже сьогодні, щоб потім не розчаровуватися. Всі гроші, виручені за квитки, підуть на благодійність.

«Перші ластівки» - це проект, заснований на реальних проблемах сучасних підлітків. Історія фатальної дружби в мережі, історія боротьби з життям, в яку дорослим страшно повірити. Молодіжний трилер «Перші ластівки» покаже без прикрашання небезпеки, яким щодня піддаються мільйони підлітків у всьому світі, а батьки і не підозрюють, наскільки страшна загроза нависла над їхньою родиною ...

Схожі події

Квиток на Кураж! 25 липня 11:00, Сб Квиток на Кураж! Київ, ВДНГ від 150 грн. Квиток на Кураж! Вже не хочу 25 липня Квиток на Кураж! ВДНГ Придбати Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Єдина планета Єдина планета 691 Подія Єдина планета 1.02 - 31.08.2020 KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! 15 лютого 12:00, Сб KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Київ, ВДНГ від 1500 грн. KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Вже не хочу 15 лютого KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! ВДНГ Придбати