21 серпня 2018, Вт. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

«Песняры» в Одесі з кращими хітами!

Легендарний ансамбль виступить на сцені Літнього театру Морвокзал зі спеціальною програмою 21 серпня о 20.00. Насичений графік колективу не дозволяє їм часто бувати в Україні, тому у вас є шанс почути улюблені пісні в живому виконанні.

Цей теплий літній вечір не обійдеться без візитних карток ансамблю: «Беловежская пуща», «Алеся», «Там, где клен шумит», «Звездочка моя, алая» і багатьох інших, які з роками стають ще більш актуальними. Але знайдеться час і для нових творів.

Музиканти не стоять на місці, хоча наступного року колектив відзначить піввіковий ювілей. Нещодавно артисти презентували відео на а-крапельну версію «Полонезу Огінського», який зібрав на YouTube більше мільйона переглядів, увійшовши в топ-5 найпопулярніших версій цього твору у світі.

«Песняры» засновані в Білорусі в 1969 році. Популярність ансамблю в 70-80-ті роки була настільки велика, що саме його учасники були бажаними гостями на будь-який естрадному майданчику. У них і зараз маса шанувальників по всьому світу, їх пісні люблять у Франції, Німеччині, Швейцарії, Індії, країнах Латинської Америки і Африки... Кажуть, що навіть екс-бітли свого часу були захоплені музикою цього колективу. Пол Маккартні одного разу сказав про них: «Мені б такі голоси в Wings» (група артиста з 1971 по 1980 рік). Джон Леннон заявляв: «Я нічого кращого не чув». А Джордж Харрісон запевняв: «Песняры» співають, як боги, а грають, як діти!».

Приходьте, щоб в цьому переконатися! Пісні ансамблю «Песняры» з роками, як хороше вино, знаходять нову принадність. Подаруйте собі та близьким вечір справжньої музики в компанії легендарного колективу з Білорусі.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018 Сергій Бабкін. Музасфера Сергій Бабкін. Музасфера 10 Подiй Сергій Бабкін. Музасфера 11.12 - 16.02.2019