Пісочне шоу-казка Дюймовочка

20 вересня 2020, Нд. 12:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 24 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Звернення організатора

Дорогі наші глядачі
Всі ми зараз проходимо випробування і потребуємо підтримки та розуміння.
Зі свого боку ми намагаємось створити найкомфортніші умови для тих хто вже придбав квитки на наші вистави, але не маємо можливості прогнозувати та попереджаємо, що дата вистави може бути ще раз перенесена, у разі необхідності на травень, або на вересень, та нагадуємо, що Ви завжди маєте можливість повернути квитки, якщо дата перенесеної події не влаштує Вас.

Але, з великою надією на розуміння, ми просимо підтримати організаторів та скористатися квитками на нову дату, тільки так наші збитки будуть не такими значущими і ми зможемо й надалі радувати новими, цікавими подіями.

У свою чергу, для всіх хто придбав квитки на виставу «Дюймовочка», 15.03.20, у разі, якщо дата вистави не буде зручною, ми створимо можливість обміняти ці квитки на аналогічні квитки будь-якої вистави, протягом року

Також, всім ми даруємо промо-код -50% на купівлю квитка на будь-яку виставу, яким можна буде скористатися до кінця 2020 року. Для того, щоб отримати промо-код на знижку, оберіть подію, та зателефонуйте за номером 0506555235


Дякуємо, що ви з нами, бажамо здоров’я та гарного, весняного настрою.
З повагою, театр пісочної анімації «Золотий Лев»

Казки Г.Х. Андерсена зачаровують з першої секунди, а особливо, якщо чуєш їх від Олле Лукойє, і бачиш як народжуються живі образи з піску і світла.

Коли так довго тягнеться зима немає кращої історії, яка б подарувала по справжньому весняний настрій, ніж історія крихітної дівчинки, народженої в чарівну квітку.
Казка наближена до оригінальної версії автора, в музичній фонограмі використані твори великих композиторів, рекомендовані дітям. Симбіоз кількох жанрів мистецтва сприяє естетичному та духовному розвитку дитини, збагачує внутрішній світ.

Рекомендуємо для сімейного перегляду. Дітям до 6 років безкоштовно, без надання окремого місця.

Художники: Світлана Данильченко і Ольга Крижановська.
Актор-оповідач - Сергій Улашев.

Пісочне шоу-казка Дюймовочка в Києві! Чекаємо вас 2020-09-20 о 12:00 на майданчику Дом Кино, Київ.
Ви можете купити квитки на Пісочне шоу-казка Дюймовочка на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).