Пісочне шоу-казка Попелюшка

16 лютого 2020, Нд. 12:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Багато днів художники театру пісочної анімації «Золотий Лев», Світлана Данильченко та Ольга Крижановська працювали у своїй чарівній майстерні, шукали засоби для відтворення атмосфери справжнього дива для того, щоб знов подарувати дітям та дорослим неймовірно красиву та романтичну історію «Попелюшка».

Глядачі стануть свідками справжнього дива – на великому екрані за допомогою світла та піску народиться казка. Новий погляд на давно відому історію, неперевершена анімація та відчуття дива! А спеціальним гостем чарівного дійства буде сам Король Казкового королівства: від нього, як від свідка подій, ми почуємо історію з перших вуст. Буде цікаво не тільки дітям, але й дорослим!


В ролі Короля – харизматичний актор Сергій Улашев.
Художники: Світлана Данильченко та Ольга Крижановська.

Дітям до 6 років , без надання окремого місця – БЕЗКОШТОВНО!

Рекомендовано для сімейного перегляду.


Пісочне шоу-казка Попелюшка у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-16 в 12:00 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на Пісочне шоу-казка Попелюшка на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати