15 грудня 2018, Сб. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Peter Bence у Києві - фото №1 Peter Bence у Києві
Peter Bence у Києві - фото №2 Peter Bence у Києві афіша
Peter Bence у Києві - фото №3 Peter Bence у Києві квитки
Peter Bence у Києві - фото №4 Peter Bence у Києві на concert.ua
Peter Bence у Києві - фото №5 Peter Bence у Києві фото
Peter Bence у Києві - фото №6 Peter Bence у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на концерт Peter Bence?

1. Піаніст, який грає на межі людських можливостей
2. Найшвидшим піаністом в 2012 році Петера Бенца визнали експерти книги рекордів Гіннеса
3. Надприродний талант Петера в сукупності з набутими знаннями виробництва (Berklee College of Music) дозволили йому створити унікальне звучання і розширити свої кордони як в технічному, так і в артистичному плані

15 грудня 2018 Петер Бенце вперше виступить у ДК КПІ!

Петер Бенце - всесвітньо відомий віртуозний піаніст, художник-постановник, композитор і продюсер, який встановив Світовий рекорд Гіннеса як піаніст-рекордсмен за швидкістю повторюваного натискання (репетиції) однієї клавіші (765 нот за хвилину). Він підкорив інтернет штурмом зі своїми фортепіанними аранжуваннями Макла Джексона.

Зважаючи на його його феноменальні здібності як виконавця, так і композитора, Петера зарахували до сучасної школи музики № 1, Berklee College of Music, де він навчався по класу фортепіано і написання музики до кіно.

Влітку 2015 року він представив в інтернеті свою віртуозну фортепіанну версію знаменитої пісні "Bad" Майкла Джексона, з'єднану з піснею "Smooth Criminal", яка зробила його знаменитим на весь світ. Відео подивилося 13 млн чоловік за перші 10 днів і більше 200 000 поділилося їм на фейсбуці. До теперішнього моменту у відео більше 30 млн переглядів і їм поділилося понад 620 000 разів.

Тільки в минулому році Peter Bence виступив в 20 країнах, відкрив BBC's Proms In The Park 2017 у Гайд-парку, Лондон (50 000 присутніх).