24-pay-mark Created with Sketch.

Peter Bence

19 листопада 2019, вт. 19:00-21:00
від 220 ₴
від 220 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Peter Bence?

1. Піаніст, який грає на межі людських можливостей
2. Найшвидшим піаністом в 2012 році Петера Бенца визнали експерти книги рекордів Гіннеса
3. Надприродний талант Петера в сукупності з набутими знаннями (Berklee College of Music) виробництва дозволили йому створити унікальне звучання і розширити свої кордони як в технічному, так і в артистичному плані

19 листопада 2019 Петер Бенце виступить в Одесі!

Петер Бенце - всесвітньо відомий віртуозний піаніст, художник-постановник, композитор і продюсер, який встановив Світовий рекорд Гіннеса як піаніст-рекордсмен за швидкістю повторюваного натискання (репетиції) однієї клавіші (765 нот за хвилину). Він підкорив інтернет штурмом зі своїми фортепіанними аранжуваннями Майкла Джексона.

З огляду на його феноменальних здібностей як виконавця, так і композитора, Пітер був зарахований в сучасну школу музики № 1, Berklee College of Music, де навчався по класу фортепіано і написання музики до кіно.

Влітку 2015 року його представив в інтернеті свою віртуозну фортепіанну версію знаменитої пісні "Bad" Майкла Джексона з'єднану з піснею "Smooth Criminal", яка зробила його знаменитим на весь світ. Відео подивилося 13 млн чоловік за перші 10 днів і більше 200 000 поділилося їм на Фейсбук. До теперішнього моменту у відео більше 30 млн переглядів і їм поділилося понад 620 000 разів на Фейсбук.

Цей неймовірний по таланту і темпераменту артист вже виступав в Ізраїлі зібравши два повних аншлагу, в цей свій приїзд Піаніст виконає свої нові хіти, приголомшливі по аранжировці і рівню виконання-кавери пісень SIA, Charlie Puth, Luis Fonsi, Beatles так і улюблені всіма «Cry Me a river », Michael Jackson, Queen, Star Wars, Фібоначчі і інші.

Тільки в минулому році він виступив в 20 країнах, відкрив BBC's Proms In The Park 2017 Гайд-парку, Лондон (50 000 присутніх).