Peter Doherty

3 березня 2021, Ср. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 990 грн.
від 990 грн.
Обрати квиток

Галерея

Peter Doherty у Києві - фото №1 peter-doherty_bel-etage_180520201900_69
Peter Doherty у Києві - фото №2 peter-doherty_bel-etage_180520201900_939
Peter Doherty у Києві - фото №3 peter-doherty_bel-etage_180520201900_318
Peter Doherty у Києві - фото №4 peter-doherty_bel-etage_180520201900_130

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:
Концерт перенесено. нова дата - 3 березня

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/
Email: [email protected]
Також можливий обмін квитків на інші події організатора. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/photos/a....

Here Comes a Delivery: Пітер Догерті повертається до Києва

Існують у сучасному світі музики персонажі, які за швидкий час стали легендарними. Один із них – Піт Догерті, сольний виконавець, а також фронтмен гуртів The Libertines та Babyshambles. Нині бешкетник, що не зникав із перших шпальт новин зі скандальними заголовками, у нових піснях намагається нарешті розібратися в собі, знайти свій символічний дім та як ніколи раніше наблизитися до душевного спокою. Наскільки це можливо для нього. Записавши минулого року разом з новим гуртом матеріал у малесенькому рибальському місті в Нормандії, Піт продовжує свою подорож. У Києві Догерті представить минулорічний реліз, новий матеріал, що готує до виходу цієї весни, але й без класики The Libertines та Babyshambles також не обійдеться.

3 березня, Bel Etage

Від самого початку, від часу формації The Libertines, Піта Догерті вважали одним із найкращих сонграйтерів «нового покоління» британської музики. Успішним гурт зробили два фронтмени – Пітер Догерті та Карл Барат. З одного боку Барат привніс у цю суміш свою любов до The Velvet Underground, The Clash, The Doors, Django Reinhardt та Nirvana, а з іншого був Догерті та такі колективи як The Jam, Sex Pistols, The Smiths, Chas & Dave. Догерті надихався творчістю Уільяма Блейка та Емілі Дікінсон у той час, як Барат захоплювався Сакі та едвардіанським гумором.

Гурт зібрався ще у 90-х, але широке визнання прийшло до музикантів лише у 2002 після виходу дебютника Up the Bracket. Медіа та критики називали його «відродженням британського інді», NME додав його у список найкращих британських альбомів за весь час. Однак, «молодий і перспективний» гурт мав свої внутрішні проблеми. Покинувши гурт через особисті негаразди та залежність, Пітер створив гурт Babyshambles, щоб мати змогу творити й далі. Разом колектив записав три успішних альбоми, але й на цьому не зупиняється. Їх трек Fuck Forever, який ледь не залишився лежати в шухляді через свою назву, став найуспішнішою їх піснею та одним з найвідоміших інді-гімнів. Хоч життя гурту було й залишається турбулентним, це не зупинило Догерті від запису різноманітних колаборацій – з поетом Wolfman, з такими гуртами як Dirty Pretty Things, We Are Scientists, The Kooks та The Holloways – і перейти до запису сольного матеріалу. Таким чином, у 2009 вийшла платівка Grace/Wastelands, а ще за декілька років з'явилися Hamburg Demonstrations.

Однак, схоже, роки записів з сесійними музикантами змусили Піта засумувати за товариським духом роботи з гуртом. У 2016 стало відомо, що Джек Джоунз з гурту Trampolene, що вже співпрацював з The Libertines, стане лід-гітаристом нового проєкту Догерті – The Puta Madres. За три роки з'явилася дебютна платівка гурту – Peter Doherty & The Puta Madres, яка точно показує, що Пітер нарешті знайшов своїх людей. Це несподівано інтимне зображення кохання, втрат, загубленості, щастя, трагедії, залежності та здатності людської душі подолати свої найтемніші грані. А київський концерт Піта Догерті та гурту стане таким собі підсумовуючим «потретом художника в зрілості» – від панкових вривів часів The Libertines та Babyshambles до м'яких фолкових мелодій, пронизаних скрипками і вітром Нормандії.

Де купити квиток на Peter Doherty?

Ви можете придбати квитки на Peter Doherty на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)