Петрик i Вовк

26 вересня 2020, Сб. 12:00
Kyiv Symphony Hall Київ, площа Лесі Українки 1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Петрик i Вовк у Києві - фото №1 Петрик i Вовк у Києві
Петрик i Вовк у Києві - фото №2 Петрик i Вовк у Києві афіша
Петрик i Вовк у Києві - фото №3 Петрик i Вовк у Києві квитки
Петрик i Вовк у Києві - фото №4 Петрик i Вовк у Києві на concert.ua

Про подiю

Петрик i Вовк у Києві! Чекаємо на вас 2020-09-26 в 12:00 на локації Kyiv Symphony Hall, Київ.
Ви можете придбати квитки на Петрик i Вовк на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ.

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 11 травня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Подію перенесено з 25 квітня на 26 вересня.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Автоматично повернути кошти за квитки можна ТІЛЬКИ до 27.04.2020 00:00.

Організатор: Marco Concert

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Запрошуємо вас відвідати унікальне музичне шоу, де поєднається живе виконання симфонічної казки «Петрик і вовк» від Kyiv Symphony Orchestra з чарівною пісочною анімацією Світлани Тельбух.

Чи міг би повірити хлопчик з українського селища Сонцівка, що колись його казку будуть озвучувати президенти Білл Клінтон і Михайло Горбачов, актори Шерон Стоун, Софі Лорен і Антоніо Бандерас, рок-музиканти Девід Бові, Еліс Купер та Стінг?

Цей хлопчик – всесвітньо відомий композитор Сергій Прокоф’єв, а казка – найкращий гід оркестром «Петрик і вовк». Нашвидкуруч створену весною 1936 року симфонічну казку грали найкращі оркестри світу під управлінням легендарних диригентів Леонарда Бернстайна, Лепольда Стоковського та Даніеля Баренбойма. У 1946 році одним із перших «Петрика і вовка» екранізував Волт Дісней, а у 2006-му режисерка Сьюзі Темплтон отримала за анімацію казки Прокоф’єва свій «Оскар».

Нічого кращого для знайомства малюків з оркестром людство ще не вигадало. Втім, Kyiv Symphony Orchestra під керівництвом диригента Наталіі Стець разом зі Світланою Тельбух — учасницею шоу «Україна має талант», «America's Got Talent», півфіналістки «Spain's Got Talent» — придумали дещо інше. Разом вони представлятимуть унікальну версію «Петрика і вовка» з пісочною анімацією, що буде здійснюватися наживо під час гри музикантів.

Це надзвичайно захопливе видовище, що гармонізуюче і заспокійливо діє на глядача. Переконайтесь у цьому особисто!

 

Інші дати

Петрик i Вовк

26 вересня 2020 15:00

Kyiv Symphony Hall, Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Петрик i Вовк

26 вересня 2020 18:00

Kyiv Symphony Hall, Київ

Перейти до опису
від 200 грн.