Подію скасовано

Петрик i Вовк

29 березня 2020, Нд. 12:00
Kyiv Symphony Hall Київ, площа Лесі Українки 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Петрик i Вовк у Києві - фото №1 Петрик i Вовк у Києві
Петрик i Вовк у Києві - фото №2 Петрик i Вовк у Києві афіша
Петрик i Вовк у Києві - фото №3 Петрик i Вовк у Києві квитки
Петрик i Вовк у Києві - фото №4 Петрик i Вовк у Києві на concert.ua

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу.

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Автоматично повернути кошти за квитки можна ТІЛЬКИ до 20.03.

Організатор: Marco Concert

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Запрошуємо вас відвідати унікальне музичне шоу, де поєднається живе виконання симфонічної казки «Петрик і вовк» від Kyiv Symphony Orchestra з чарівною пісочною анімацією Світлани Тельбух.

Чи міг би повірити хлопчик з українського селища Сонцівка, що колись його казку будуть озвучувати президенти Білл Клінтон і Михайло Горбачов, актори Шерон Стоун, Софі Лорен і Антоніо Бандерас, рок-музиканти Девід Бові, Еліс Купер та Стінг?

Цей хлопчик – всесвітньо відомий композитор Сергій Прокоф’єв, а казка – найкращий гід оркестром «Петрик і вовк». Нашвидкуруч створену весною 1936 року симфонічну казку грали найкращі оркестри світу під управлінням легендарних диригентів Леонарда Бернстайна, Лепольда Стоковського та Даніеля Баренбойма. У 1946 році одним із перших «Петрика і вовка» екранізував Волт Дісней, а у 2006-му режисерка Сьюзі Темплтон отримала за анімацію казки Прокоф’єва свій «Оскар».

Нічого кращого для знайомства малюків з оркестром людство ще не вигадало. Втім, Kyiv Symphony Orchestra під керівництвом диригента Наталіі Стець разом зі Світланою Тельбух — учасницею шоу «Україна має талант», «America's Got Talent», півфіналістки «Spain's Got Talent» — придумали дещо інше. Разом вони представлятимуть унікальну версію «Петрика і вовка» з пісочною анімацією, що буде здійснюватися наживо під час гри музикантів.

Це надзвичайно захопливе видовище, що гармонізуюче і заспокійливо діє на глядача. Переконайтесь у цьому особисто!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Вт Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 799 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати