Подію скасовано

Петро Бампер і Сус (18+)

22 березня 2020, Нд. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Петро Бампер і Сус в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-22 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Петро Бампер і Сус на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).22 березня в Філармонії з новою програмою виступлять зірки Ютуба і автори каналу «BAMPER TV» - Петро Бампер і Сергій Сус. Вже не один рік вони розривають мережу своїм народним гумором і ось нарешті - зважилися на гумористичне шоу оффлайн!

Цієї весни відомі українські відеоблогери інтернету запрошують своїх фанатів і підписників в Одеську філармонію, щоб прямим текстом і без купюр поговорити про життя кожного з нас. Обговорити чому не родять абрикоси і як влітку задовбує спека, а взимку - холод. Вечір божевільного гумору і гарячих жартів вам гарантовано!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020 Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати