Олексій Ботвінов. PIANO LIGHT SHOW

13 жовтня 2019, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Після сенсаційного успіху в Цюріху - Не пропустіть прем'єру нового проекту Олексія Ботвінова "PIANO LIGHT SHOW"!

Олексій Ботвінов у співпраці з відеохудожник VJ Videomatics вже більше 10 років є першопрохідцем в жанрі синтезу класики і відеоарту. За цей час з незмінним успіхом у публіки пройшли десятки концертів в кращих концертних залах країни, а також на таких знакових опен-ейр просторах як Софіївська Площа Києва, Потьомкінські Сходи в Одесі та ін. Кожен концерт був наступним кроком в розумінні можливостей сучасних мультмедіа технологій і глибиною проникнення в візуальну реальність музики.

І ось - українська прем'єра новаторського проекту, котрий виводить синтез відео і класичної музики на новий якісний рівень. "PIANO LIGHT SHOW" було вперше показано широкій аудиторії в головному концертному залі Швейцарії Цюріхському Тонхалле 23 травня 2019 року. Для реалізації проекту знаменита фірма роялів KAWAI спеціально виготовила модифікацію своєї флагманської моделі великого концертного рояля елітної серії "KAWAI SHIGERU" і доставила до Цюріха для єдиного концерту Олексія Ботвінова з північнонімецького Дюссельдорфа. Успіх проекту перевершив очікування - відеомаппінг на білий рояль з творчим ноу-хау VJ Videomatics і Ботвінова створили справді приголомшливий візуальний і емоційний ефект!

"PIANO LIGHT SHOW" - фактично є тріумфальним результатом десятиліття творчих пошуків піаніста і відеохудожника, абсолютно ексклюзивним, новаторським арт концептом.

У сезоні 2019-2020 заплановані прем'єри проекту в Німеччині, Литві, інших європейських країнах. Для Одеської прем'єри спеціально виготовляється великий концертний білий рояль з необхідними для реалізації проекту параметрами.

13 жовтня в Одеській Філармонії у виконанні Олексія Ботвінова прозвучать твори Баха, Шопена, Рахманінова, Філіпа Гласса, Людовіко Ейнауді. Відеомаппінг - VJ Videomatics.

Стати свідками народження нової аудіовізуальної реальності!

Меценат концерту - Dymchuk Art Promotion.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Morcheeba 14 липня 20:00, Вт Morcheeba Київ, HC Hall від 899 грн. Morcheeba Вже не хочу 14 липня Morcheeba HC Hall Придбати