Олексій Ботвінов. PIANO LIGHT SHOW

13 жовтня 2019, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Після сенсаційного успіху в Цюріху - Не пропустіть прем'єру нового проекту Олексія Ботвінова "PIANO LIGHT SHOW"!

Олексій Ботвінов у співпраці з відеохудожник VJ Videomatics вже більше 10 років є першопрохідцем в жанрі синтезу класики і відеоарту. За цей час з незмінним успіхом у публіки пройшли десятки концертів в кращих концертних залах країни, а також на таких знакових опен-ейр просторах як Софіївська Площа Києва, Потьомкінські Сходи в Одесі та ін. Кожен концерт був наступним кроком в розумінні можливостей сучасних мультмедіа технологій і глибиною проникнення в візуальну реальність музики.

І ось - українська прем'єра новаторського проекту, котрий виводить синтез відео і класичної музики на новий якісний рівень. "PIANO LIGHT SHOW" було вперше показано широкій аудиторії в головному концертному залі Швейцарії Цюріхському Тонхалле 23 травня 2019 року. Для реалізації проекту знаменита фірма роялів KAWAI спеціально виготовила модифікацію своєї флагманської моделі великого концертного рояля елітної серії "KAWAI SHIGERU" і доставила до Цюріха для єдиного концерту Олексія Ботвінова з північнонімецького Дюссельдорфа. Успіх проекту перевершив очікування - відеомаппінг на білий рояль з творчим ноу-хау VJ Videomatics і Ботвінова створили справді приголомшливий візуальний і емоційний ефект!

"PIANO LIGHT SHOW" - фактично є тріумфальним результатом десятиліття творчих пошуків піаніста і відеохудожника, абсолютно ексклюзивним, новаторським арт концептом.

У сезоні 2019-2020 заплановані прем'єри проекту в Німеччині, Литві, інших європейських країнах. Для Одеської прем'єри спеціально виготовляється великий концертний білий рояль з необхідними для реалізації проекту параметрами.

13 жовтня в Одеській Філармонії у виконанні Олексія Ботвінова прозвучать твори Баха, Шопена, Рахманінова, Філіпа Гласса, Людовіко Ейнауді. Відеомаппінг - VJ Videomatics.

Стати свідками народження нової аудіовізуальної реальності!

Меценат концерту - Dymchuk Art Promotion.

Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019 JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 400 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати