9 листопада 2018, Пт. 20:00
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

9 листопада театр Шевченка вперше зазвучить хором молодих сердець і на деякий час стане найгарячішою точкою на планеті.

Український незалежний артист нової хвилі. Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше.

Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі.

У програмі концерту - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню кожен раз дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - Фанські база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни. Дмитро обіцяє, що театр Шевченка в цей день стане рідною домівкою і для них, і для музикантів. Він збирається перетворити його в свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналогової музичної душею, якій так багато в його піснях.

Група готує несподіване експериментальне шоу. Цей вечір обіцяє стати одним з індикаторів неминучою трансформації української музики, викликом сьогодення і нового - зживає себе естраді радянського зразка.