17 листопада 2018, Сб. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Pianoбой?

1. Піанобой звучить чарівно!
2. До ексклюзивної програми увійшли найкращі композиції Дмитра Шурова.
3. Концерт супроводжуватиметься ефектним світловим шоу.

Приголомшливий Pianoбой дасть грандіозний концерт у вашому місті! Не пропустіть унікальну подію!

Українські незалежні артисти нової хвилі рідко виступають у такому пафосному залі, як «Палац Україна», але Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його надиво потужні музично й енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й старший слухач.

«Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Незважаючи на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і прекрасним смаком у музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі. Вони зрозуміють, що саме така велика сцена, як у «Палаці Україна», дасть нам можливість втілити всі наші досить амбітні плани по світлу й шоу. Які стереотипи ми вже не ламали, посунемо і цей - що в цьому залі виступають тільки народні та заслужені!»

У програмі концерту - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню щоразу дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - фанська база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.

Дмитро обіцяє, що «Палац Україна» в цей день стане рідною домівкою і для них, і для музикантів. Він збирається перетворити його на свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналоговою музичною душею, якої так багато в його піснях. Група готує несподіване експериментальне шоу. Цей вечір обіцяє стати одним з індикаторів неминучої трансформації української музики, викликом сьогодення і нового - естраді радянського зразка, яка зживає себе. Не випадково концерт запланований на 17 листопада - День Молоді: «Палац Україна» вперше зазвучить хором молодих сердець і на деякий час стане найгарячішою точкою на планеті.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 20:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Lords of the Sound. Grand Christmas -50% на другий 28 грудня 19:00, Пт Lords of the Sound. Grand Christmas Київ, Палац Україна від 200 грн. Lords of the Sound. Grand Christmas Вже не хочу 28 грудня Lords of the Sound. Grand Christmas Палац Україна Придбати