Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром

8 березня 2020, Нд. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром у Києві - фото №1 Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром у Києві
Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром у Києві - фото №2 Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром у Києві афіша
Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром у Києві - фото №3 Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром у Києві квитки

Про подiю

Pianoбой з концертом Хісторі в Києві. 8 березня в Палаці Спорту в Києві відбудеться великий святковий концерт Pianoбой. Хісторі в супроводі оркестру.

Чому варто піти на концерт Pianoбой. Хісторі?

1. Почути атмосферні «Кохання», «Родимки», «Шампанські очі» наживо.
2. Оркестровий супровід наповнить концертну залу магією щирих емоцій.
3. Подаруйте коханим найкращий вечір року.

Pianoбой з концертом Хісторі в Києві

8 березня запрошуємо всіх на грандіозний святковий концерт Дмитра Шурова та гурту Pianoбой «Хісторі». Відомий не лише в Україні, а й у світі Дмитро Шуров вразить оригінальною програмою, яка стане дивовижним подарунком для шанувальників артиста. Гурт Pianoбой виступатиме в супроводі оркестру. Обіцяні небувалі експерименти та море фірмового романтичного драйву. Не пропустіть!

Обирайте кращі місця й замовляйте квитки просто зараз.

10-річчя гурту Pianoбой: великий святковий концерт з оркестром та презентація альбому «Хісторі»

Талановитий співак, автор і виконавець Дмитро Шуров разом зі своєю командою підготував для столиці крутезне шоу, в якому поєднаються енергія рок-бенду та гармонія оркестрового звучання. Цього вечора в одній точці зійдуться справді знакові події: чарівне свято 8 Березня, 10-річний творчий ювілей Pianoбой та презентація нового альбому «Хісторі». Чи можна вигадати більш омріяне свято?

Реліз «Хісторі» Дмитро Шуров назвав «квінтесенцією переживань і емоцій з чуттєвими зізнаннями». Тож чекаємо на щось нестримно емоційне й піднесене.

Разом з новими композиціями на концерті пролунають улюблені «Кохання», «Родимки», «Шампанські очі», «Родина», «Все, що тебе не вбиває» та інші відомі пісні.

Pianoбой вже давно живе в серцях меломанів, які цінують справжність та професіоналізм. Мелодичні пісні артиста супроводжують нас скрізь, у будь-які моменти життя.

Володар кількох премій YUNA, суддя проєкту «Х-Фактор» та просто талановитий музикант Дмитро Шуров вразить та подарує миті щастя.

Де купити квитки на концерт Pianoбой. Хісторі?

Замовляйте квитки на концерт Pianoбой. Хісторі в Палаці Спорту в Києві онлайн або з доставкою на сайті Сoncert.ua.