13 липня 2019, Сб. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 330 грн.
від 330 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Pianoбой?

1. PIANOБОЙ - приклад сучасної української музики світового рівня, творчість артиста цікаво людям різного віку.
2.Прозвучат всі композиції, які вже стали хітами, а також абсолютно нові, але не менш яскраві і запам'ятовуються.
3. На глядачів чекає ефектне світлове шоу, живий звук і жива музика!

На численні прохання, PIANOБОЙ цього літа знову в Одесі, з великим сольним концертом!

PIANOБОЙ - приклад сучасної української музики, творчість якого люблять як підлітки, так і їхні батьки. Це не арт-хаус і не «елітарне мистецтво» - це справжнісінька поп-музика в тому вигляді, як її розуміють в Лондоні і Нью-Йорку: мас-культ для публіки, обтяженої інтелектом, люблячої веселощі рок-фестивалів і тісний емоційний контакт камерних концертів. Одним словом - індикатор смаку, «попса здорової людини».

Тонкий і хітовий матеріал PIANOБОЙ оформлений в добротну концертну «упаковку»: повноцінний «живий» склад музикантів, кожен з яких примудряється співати і грати по черзі на декількох інструментах. Бенд створює на сцені витончений рок-н-рольний драйв - такий собі «чад і чад гульні» в гуртожитку консерваторії, емоційні гойдалки, які переносять слухача від задумливого смутку до життєствердної радості.

Дмитро Шуров - композитор, сонграйтер, піаніст і лірик, визнаний як в Україні, так і за її межами. Народився у Вінниці, навчався в Україні, Франції та США.

У 2010 році створив групу PIANOБОЙ. Дмитро - автор музики і пісень до вистав «Попелюшка» театру Современник, 3D-шоу «Вартові Мрій», а також до багатьох кінофільмів, серед яких «Хоттабич», «Таємничий острів», «Давайте не Сьогодні», «Поліна» та інші .

У 2015 році Дмитро написав заголовну пісню для серіалу «Слуга Народу» студії Квартал 95. Знакова для багатьох пісня «Батьківщина» звучить як заголовна в серіалі «Не зарікайся» і в документальному фільмі «Діти перемоги». За спільну з Джамалою та Андрієм Хливнюком пісню «Злива» отримав в 2016 році премію YUNA.

У 2017 році Дмитро Шуров став суддею проекту Х-фактор 8 сезон на телеканалі СТБ.

Хіти PIANOБОЙ не сходять з верхніх позицій вже кілька років поспіль. На концертах не буває вільних місць. Глядачі настільки переймаються енергією і чуттєвістю виконавця, що практично кожна вистава перетворюється в живе спілкування публіки з кумиром. Число фанатів росте в геометричній прогресії з кожним концертом, з кожним кліпом і звучанням з хвилі радіоефіру.

Майбутній виступ обіцяє бути дуже захоплюючим і яскравим, прозвучать всі композиції, які вже стали хітами, а також абсолютно нові пісні. Вас чекає живий звук і жива музика!