2 листопада 2018, Пт. 19:00
Будинок Культури Рівне, вул. Соборна, 3Д
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Pianoбой?

1. Піанобой звучить чарівно!
2. До ексклюзивної програми увійшли найкращі композиції Дмитра Шурова.
3. Концерт супроводжуватиметься ефектним світловим шоу.

Приголомшливий Pianoбой дасть грандіозний концерт у вашому місті! Не пропустіть унікальну подію!

Українські незалежні артисти нової хвилі рідко виступають у такому пафосному залі, як «Палац Україна», але Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його надиво потужні музично й енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й старший слухач.

«Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Незважаючи на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і прекрасним смаком у музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі. Вони зрозуміють, що саме така велика сцена, як у «Палаці Україна», дасть нам можливість втілити всі наші досить амбітні плани по світлу й шоу. Які стереотипи ми вже не ламали, посунемо і цей - що в цьому залі виступають тільки народні та заслужені!»

У програмі концерту - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню щоразу дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - фанська база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.

Дмитро обіцяє, що «Палац Україна» в цей день стане рідною домівкою і для них, і для музикантів. Він збирається перетворити його на свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналоговою музичною душею, якої так багато в його піснях. Група готує несподіване експериментальне шоу. Цей вечір обіцяє стати одним з індикаторів неминучої трансформації української музики, викликом сьогодення і нового - естраді радянського зразка, яка зживає себе. Не випадково концерт запланований на 17 листопада - День Молоді: «Палац Україна» вперше зазвучить хором молодих сердець і на деякий час стане найгарячішою точкою на планеті.

Інші дати

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 250 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати GUS GUS на Кураж Базарі 28 червня 22:00, Пт GUS GUS на Кураж Базарі Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 250 грн. GUS GUS на Кураж Базарі Вже не хочу 28 червня GUS GUS на Кураж Базарі 19-й павільйон ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019