2 листопада 2018, Пт. 19:00
Будинок Культури Рівне, ул. Соборная, 3Д
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Pianoбой?

1. Піанобой звучить чарівно!
2. До ексклюзивної програми увійшли найкращі композиції Дмитра Шурова.
3. Концерт супроводжуватиметься ефектним світловим шоу.

Приголомшливий Pianoбой дасть грандіозний концерт у вашому місті! Не пропустіть унікальну подію!

Українські незалежні артисти нової хвилі рідко виступають у такому пафосному залі, як «Палац Україна», але Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його надиво потужні музично й енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й старший слухач.

«Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Незважаючи на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і прекрасним смаком у музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі. Вони зрозуміють, що саме така велика сцена, як у «Палаці Україна», дасть нам можливість втілити всі наші досить амбітні плани по світлу й шоу. Які стереотипи ми вже не ламали, посунемо і цей - що в цьому залі виступають тільки народні та заслужені!»

У програмі концерту - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню щоразу дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - фанська база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.

Дмитро обіцяє, що «Палац Україна» в цей день стане рідною домівкою і для них, і для музикантів. Він збирається перетворити його на свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналоговою музичною душею, якої так багато в його піснях. Група готує несподіване експериментальне шоу. Цей вечір обіцяє стати одним з індикаторів неминучої трансформації української музики, викликом сьогодення і нового - естраді радянського зразка, яка зживає себе. Не випадково концерт запланований на 17 листопада - День Молоді: «Палац Україна» вперше зазвучить хором молодих сердець і на деякий час стане найгарячішою точкою на планеті.

Інші дати

Pianoбой

17 листопада 2018 19:00

Палац Україна ,  Київ

Перейти до опису
від 300 грн.

Pianoбой

23 листопада 2018 19:00

БК Шинник ,  Дніпро

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати