22 лютого 2020, Сб. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Piano&Paint - Duo perfomance у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-22 в 19:00 на локації Будинок архітектора, Київ.
Ви можете придбати квитки на Piano&Paint - Duo perfomance на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Piano & Paint - duo performance

унікальна колаборація художника і піаніста. Концерти, в яких музика фортепіано та малюнок тушшю об’єднавшись стають цілісними мультимедійними полотнами.

В програмі звучатимуть та будуть візуалізовані твори Й.С. Баха, Б. Бріттена, Д. Алана та інших композиторів.

Концерти серії Piano & Paint проводяться в партнерстві з Міжнародним Конкурсом молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця і представляють його лауреатів та почесних гостей. Це єдиний в Україні музичний конкурс який увійшов до складу Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів WFIMC, яка за своїм статусом прирівнюється Міжнародному Олімпійському комітету, ФІФА, ЮНЕСКО, ВОЗ.

Артем Ясинський / рояль
Народився в родині музикантів в Донецьку, Україна. У віці семи років Артем почав вчитися в спеціальній музичній школі для обдарованих дітей. У 2010 році Артем переїхав до Німеччини, де отримав диплом магістра в Бременському університеті мистецтв, закінчив аспірантуру і почав викладати фортепіано і камерну музику в цьому ж навчальному закладі.
Під час навчання Артем отримав призи на багатьох значущих міжнародних конкурсах, таких як Gina Bachauer International Artist Competition (США); Top of the World Piano Competition (Норвегія); Sendai International Music Competition (Японія), де також завоював приз глядацьких симпатій; Gian Battista Viotti Competition (Італія); Конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця (Україна); Theodor Leschetizky Competition; Steinway-Förderpreis (Німеччина).
Артем виступав з Cincinnati Symphony Orchestra (США); Utah Symphony (США); Calgary Philharmonic Orchestra (Канада); Koszalin Philharmonic Orchestra (Польща); Sendai Philharmonic Orchestra (Японія); Національний симфонічний оркестр України. Naxos Grand Piano Label випустив два його диска. З квітня 2015 року Артем - доцент на кафедрі спеціального фортепіано в бременський Консерваторії (University of Arts Bremen).

Микита Власов / туш, відео арт
Художник, дизайнер, архітектор. З початку 90-х років працював в області анімації, графічного і предметного дизайну та ілюстрації. З 2010 року займається графікою і малюванням китайської тушшю, пройшовши шлях від книжкової ілюстрації до масштабних графічних робіт величезних форматів. У своїй творчості фокусується на тонких і швидких зрізах реальності, приділяючи особливу увагу філософії і техніці рисунка китайської тушшю. Адепт дизайн-мислення і мінімалізму.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати