17 травня 2019, Пт. 20:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Під ногами у Києві - фото №1 picture
Під ногами у Києві - фото №2 picture
Під ногами у Києві - фото №3 picture
Під ногами у Києві - фото №4 picture

Про подiю

“Під ногами” – це хореографічний документальний перформанс із двох актів, який осмислює чим є мистецтво сьогодні та як місце споглядання визначає наше відношення до твору.

Бо нині в Україні ситуація, коли очі в нас розплющуються в музеях чи галереях, де реальність створює куратор, а мистецтво поза музеєм не існує. Чи дійсно це так?

Адже у 21 сторіччі ми вже знаємо, що десь може існувати художник, творчість якого визнають мистецтвом лише після смерті, а найщиріші вистави можуть бути показані лише раз у підвальному приміщенні, що закриється наступного дня. І сьогодні можливість споглядання мистецтва ширша, ніж в усі епохи до нас – обманутися стало занадто легко. У що ж вірити та де шукати мистецтво?

Перформанс – це своєрідне запрошення до діалогу людей, що вбачають у собі силу творити сучасне українське мистецтво.

Автор ідеї – Данило Зубков
Хореограф-постановник – Галя Пєха
Оператор-постановник – Діма Чернявський
У ролях – Ніка Беліневич, Женя Гончаренко, Поліна Скарга, Маша Черпанцева, Наташа Ждан, Вова Марчук, Катя Животовська, Саша Дифучіна, Поліна Луканська, Женя Дмітрієнко та Оля Сало

Схожі події

Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ 25 серпня 19:00, Нд Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ Одеса, Одеська обласна філармонія від 110 грн. Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ Вже не хочу 25 серпня Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ Одеська обласна філармонія Придбати ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер 15 листопада 19:00, Пт ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Київ, Національна опера України від 200 грн. ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Вже не хочу 15 листопада ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Національна опера України Придбати Джаз на пляжі 25 серпня 20:30, Нд Джаз на пляжі Одеса, Горпляж від 290 грн. Джаз на пляжі Вже не хочу 25 серпня Джаз на пляжі Горпляж Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати