17 травня 2019, Пт. 20:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Під ногами у Києві - фото №1 picture
Під ногами у Києві - фото №2 picture
Під ногами у Києві - фото №3 picture
Під ногами у Києві - фото №4 picture

Про подiю

“Під ногами” – це хореографічний документальний перформанс із двох актів, який осмислює чим є мистецтво сьогодні та як місце споглядання визначає наше відношення до твору.

Бо нині в Україні ситуація, коли очі в нас розплющуються в музеях чи галереях, де реальність створює куратор, а мистецтво поза музеєм не існує. Чи дійсно це так?

Адже у 21 сторіччі ми вже знаємо, що десь може існувати художник, творчість якого визнають мистецтвом лише після смерті, а найщиріші вистави можуть бути показані лише раз у підвальному приміщенні, що закриється наступного дня. І сьогодні можливість споглядання мистецтва ширша, ніж в усі епохи до нас – обманутися стало занадто легко. У що ж вірити та де шукати мистецтво?

Перформанс – це своєрідне запрошення до діалогу людей, що вбачають у собі силу творити сучасне українське мистецтво.

Автор ідеї – Данило Зубков
Хореограф-постановник – Галя Пєха
Оператор-постановник – Діма Чернявський
У ролях – Ніка Беліневич, Женя Гончаренко, Поліна Скарга, Маша Черпанцева, Наташа Ждан, Вова Марчук, Катя Животовська, Саша Дифучіна, Поліна Луканська, Женя Дмітрієнко та Оля Сало

Схожі події

Дон Кіхот 23 травня 18:30, Чт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 23 травня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Нурієв Forever 26 травня 18:30, Нд Нурієв Forever Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Нурієв Forever Вже не хочу 26 травня Нурієв Forever Одеський театр Опери та Балету Придбати Студії Бомонд - 35 років! 25 травня 18:00, Сб Студії Бомонд - 35 років! , Палац культури Металургів від 70 грн. Студії Бомонд - 35 років! Вже не хочу 25 травня Студії Бомонд - 35 років! Палац культури Металургів Придбати Баядерка 14 червня 18:30, Пт Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Баядерка Вже не хочу 14 червня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати