24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільні Розгони

16 грудня 2023, сб. 19:00-21:00
Underground Standup Club Київ, вул. Золотоворітська, 15
від 450 ₴
від 450 ₴

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП: РОЗГОНИ У КИЄВІ?

  1. Особливий формат події, що дозволяє зазирнути за лаштунки стендапу.
  2. Талановиті і харизматичні коміки із крутою програмою.
  3. Потужний заряд позитиву та просто класний релакс у колі друзів.

ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП: РОЗГОНИ У КИЄВІ

Приходьте до найкращого стендап-клубу столиці Underground Standup Club на Підпільний Стендап: Розгони! Смілива та дотепна українська комедія – у найкращому своєму прояві. Все буде як тоді, у мирні часи: кухня та бар. Проте – звісно, ніхто не забуде про реалії і частину коштів від концерту буде надано на підтримку незламних ЗСУ.

Вже давно мрієте по-справжньому розслабитися і щиро посміятися? – Замовляйте квитки!

ТАЛАНОВИТИЙ СТЕНДАП ТА МАЙСТЕРНА ІМПРОВІЗАЦІЯ: НА СЦЕНІ UNDERGROUND STANDUP CLUB –

Підпільний стендап «Розгони»

«Розгони» – це крок убік від класики стендапу. Ви побачите, як коміки у вузькому колі діляться спостереженнями й заготовками для виступів. Просто сідають поруч, на сцені, і починають «накидувати» або «розганяти» теми.

Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП: РОЗГОНИ У КИЄВІ?

Квитки на Підпільний Стендап: Розгони у Києві ви можете оформити онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 11 червня 19:00, вт Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 ₴ Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 11 червня Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 29 травня 19:00, ср Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 400 ₴ Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 29 травня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Підпільний Стендап на Даху Kooperativ 19 травня 18:30, нд Підпільний Стендап на Даху Kooperativ Київ, Kooperativ від 450 ₴ Підпільний Стендап на Даху Kooperativ Вже не хочу 19 травня Підпільний Стендап на Даху Kooperativ Kooperativ Придбати  Одеса Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 01 червня 19:30, сб Одеса Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Одеса, Одеська обласна філармонія від 300 ₴  Одеса Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 01 червня Одеса Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Одеська обласна філармонія Придбати