24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільні Розгони

25 травня 2024, сб. 18:30-20:30
Underground Standup Club Київ, вул. Золотоворітська, 15
від 300 ₴
від 300 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Підпільні Розгони у Києві?

  1. Особливий формат події, що дозволяє зазирнути за лаштунки стендапу.
  2. Талановиті і харизматичні коміки із крутою програмою.
  3. Потужний заряд позитиву та просто класний релакс у колі друзів.

Підпільні Розгони у Києві

Смілива та дотепна українська комедія – у найкращому своєму прояві. Все буде як тоді, у мирні часи: кухня та бар. Проте – звісно, ніхто не забуде про реалії і частину коштів від концерту буде надано на підтримку незламних ЗСУ.
Вже давно мрієте по-справжньому розслабитися і щиро посміятися? – Замовляйте квитки!

Талановитий стендап та майстерна імпровізація:

«Розгони» – це крок убік від класики стендапу. Ви побачите, як коміки у вузькому колі діляться спостереженнями й заготовками для виступів. Просто сідають поруч, на сцені, і починають «накидувати» або «розганяти» теми.
Чекаємо на вас!

У цей вечір виступатимуть:

  • Олександр Жипецький. Актор кіно і театру «Чорний Квадрат», учасник імпровізаційного шоу «Rockstar improv».
  • Артур Петров. Досвідчений комік, сценарист кіно і телебачення, батько.
  • Дядя Женя. Найстаріший стендап-комік Києва, учасник тв-шоу «Комік на Мільйон». Виступає в жанрі антипрогресивної комедії.
  • Антон Стенюк. Конор МакГрегор Українського стендапу. Комік, котрий жартує та сміється над собою і навколишнім світом. Кожний виступ навнений іронічними інтерактивами з глядачами та імпровізацією. Один із Королів Крінжу.

Де купити квитки на ПІДПІЛЬНІ РОЗГОНИ у Києві?

Квитки на Підпільні Розгони у Києві ви можете оформити онлайн на Concert.ua.

*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv)
*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.
*вікові обмеження 18+

Артисти

Схожі події

Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 15 червня 19:00, сб Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Львів, Тераса !FESTrepublic від 390 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 15 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Тераса !FESTrepublic Придбати Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 27 червня 19:00, чт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 27 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу 06 липня 19:00, сб Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 500 ₴ Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу Вже не хочу 06 липня Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київський культурний кластер "Краків" Придбати Вечір гумору 21 червня 19:00, пт Вечір гумору Київ, Bel etage від 200 ₴ Вечір гумору Вже не хочу 21 червня Вечір гумору Bel etage Придбати