24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Подкаст

від 350 ₴

Галерея

Про подiю

StandUp «Підпільний Подкаст» у Києві відбудеться 23 травня 2024 року о 19:00 в Підвалі Культури.

Чому варто піти на стендап «Підпільний Подкаст» у Києві?

  1. Перший Підпільний Подкаст за участю глядачів.
  2. Справжні зірки українського стендапу на сцені.
  3. Абсолютний релакс та потужний заряд позитиву.

StandUp «Підпільний Подкаст» у Києві

Шановні глядачі та глядачки, радо запрошуємо вас на вечір гумору в Підвалі Культури в компанії крутих ведучих Свята Загайкевича та Ницо Потворно! Хіба ви ще не замовляєте квитки? – Поспішайте, на всіх може не вистачити!

Повне емоційне перезавантаження, якого ви так потребуєте

23 травня відбудеться перша зйомка Підпільного Подкасту разом з глядачами. Майстри гумору обговорюватимуть з вами найактуальніші питання сьогодення. Тож буде весело, дотепно і дуже сміливо! Безкоштовний вхід для бійців ЗСУ та ТРО (прохання записатися в інстаграм @undergroundstandupkyiv). Мов заходу – українська. Для аудиторії 18+ (використовується ненормативна лексика). Побачимось!

Де купити квитки на стендап «Підпільний Подкаст» у Києві?

За квитками заходьте на Concert.ua!

Артисти

Схожі події

Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 27 червня 19:00, чт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 27 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу 06 липня 19:00, сб Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 500 ₴ Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу Вже не хочу 06 липня Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київський культурний кластер "Краків" Придбати Вечір гумору 21 червня 19:00, пт Вечір гумору Київ, Bel etage від 200 ₴ Вечір гумору Вже не хочу 21 червня Вечір гумору Bel etage Придбати Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 25 червня 19:00, вт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Одеса, МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" від 390 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 25 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" Придбати