24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап

«Підпільний Стендап» в Києві відбудеться 1 березня о 19:00 в Underground Standup Club.

Чому варто піти на підпільний стендап?

  1. Впливове підпілля сміху, що охоплює всю країну.
  2. Круте шоу від найкращих у своєму жанрі.
  3. Ульотний відпочинок для справжніх поціновувачів.

Підпільний Стендап

Запрошуємо на вечір сміливої української комедії від «Підпільного Стендапу». Це відмінна можливість посміятись і підтримати стан своєї менталки!

Underground Standup Club – легендарне місце, де коміки «Підпільного Стендапу» виступають регулярно.

Саме тут із 2016 року створюється елітарна українська стендап-комедія.

У цей вечір виступатимуть:

  • Женя Коротков. Комік з акторською подачею. Генеральний директор «Розумного подкасту», автор «Короткого Каналу».
  • Сергій Степанисько. Магістр української філології. 8 років у стендап-комедії, тому і працює в IT. Лауреат Всеукраїнського конкурсу народного танцю у місті Сокаль 2006.
  • Ганна Кочегура. Найкраща комікеса 2023 за версією Underground Standup Awards. Віддана русофобка, і просто приємна людина.
  • Олександр Жипецький. Актор кіно і театру «Чорний Квадрат», учасник імпровізаційного шоу «Rockstar improv».

До ваших послуг кухня та бар, тож можна доповнити вечір смачними стравами та напоями.

20% від зібраних коштів будуть надіслані на потреби ЗСУ.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СТЕНДАП «ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП» В КИЄВІ?

Поспішайте замовити квитки собі та всім своїм на сайті Concert.ua.

Артисти

Олександр Жипецький

Олександр Жипецький

Дата народження – 13 березня 1993 року

Місто – Київ (Україна)

Мова – українська

Жанр – стендап, імпровізація

Становлення коміка


Олександр Жипецький – відомий український стендап-комік, імпровізатор та актор. Здобув першу популярність завдяки своєму гумору та участі в різних шоу, хоча у дитинстві мріяв стати лікарем. Сьогодні Олександр є резидентом популярного київського клубу «Підпільний Стендап» і грає у спектаклях Театру «Чорний квадрат». На шляху до визнання широкої аудиторії коміку допомогли короткі ролики в тіктоці. Дотепний гумор та доступний стиль викладу інформації з легкістю підкорили серця тисяч фанатів.

Творчий шлях

Дебют у стендапі відбувся понад 8 років тому. З того часу зірка комедії створив декілька сольних програм, завдяки яким закріпився як один з найкращих представників жанру в країні. Потужні концерти майстра гумору тепер збирають шанувальників якісного стендапу на великих і маленьких майданчиках столиці та інших міст. Виступи артиста відбуваються не лише у сольному форматі, а і спільно з іншими представниками сучасної української комедії – резидентами «Підпільного Стендапу».

Олександр Жипецький не лише збирає багатотисячні перегляди на YouTube, розвиваючи вітчизняну стендап-індустрію. Важливим напрямком діяльності артиста є також співпраця із колективом відомого київського Театру «Чорний квадрат». Актор задіяний у таких виставах як «Попередні пестощі», «Kvadrat-Шоу». Властива Олександрові жива іронія та
видатна харизма допомагають створювати на сцені яскраві та неповторні образи. Вистави за участю Жипецького проходять з успіхом та незмінно зривають овації. І можливо, у майбутньому черговий спектакль за участю актора буде відзначений нагородою престижного театрального фестивалю.

Стиль і розвиток артиста

За роки творчості в Олександра накопичилося багато матеріалу та жартів, серед яких є справжні хіти гумору. Сольні виступи коміка відвідує все більше людей, що приходять почути «бести» талановитого автора. Стендап-концерти Олександра Жипецького поєднують у собі класичні історії, роздуми, живу імпровізацію. Під час майже двогодинних виступів комік піднімає теми дитинства і дорослішання, розмірковує про те, чому так складно чистити ананас, розповідає про друзів, стосунки, аніме, екзистенційні труднощі роботи касирів та багато іншого.

Олександр, якому вже виповнилося 30 років, зізнається: зовсім не відчуває себе дорослим. Мріє бути завжди закоханим і жодного дня не проводить без іронії. Коли Олександра запитують, чому його не вистачає для щастя, відповідає філософськи: вистачає всього, залишається тільки це усвідомити. А і ще – хочеться навчитися не турбуватися про гроші, жартує комік. Талановитий митець продовжує кар’єру актора, бо впевнений: має що сказати зі сцени.

Цікаві факти про артиста

  • на 30-річний ювілей хотів собі електросамокат, а друзі подарували комплексне обстеження всього організму;
  • у своїх роликах та виступах Олександр нерідко згадує свого домашнього улюбленця котика Марсіка. Зокрема, разом з Марсіком Олександр оголошує про важливі збори для ЗСУ та з’являється перед публікою;
  • улюблений фільм – «Проста історія» Девіда Лінча;
  • улюблені актори – Крістіан Бейл, Райф Файнц, Тімоті Шаламе;
  • хобі – читання, філософія, психологія, спорт;
  • улюблений вислів – «Перегоріти ти завжди встигнеш, – ти спробуй не перегори»;
  • щоб побути наодинці з собою, гуляє містом.
Сергій Степанисько
Сергій Степанисько

Місто – Київ (Україна)

Мова – українська

Жанр – стендап, імпровізація

Становлення коміка

Сергій Степанисько – популярний український стендап-комік, резидент клубу «Підпільний Stand Up», учасник успішних гумористичних проєктів, магістр української філології за освітою. Перше знайомство хлопця з комедією відбулося так: мати-викладачка взяла Сергія на вечір гумору, що проходив у золочівському коледжі. Подія за змістом нагадувала КВК: боротьбу за перемогу в різних конкурсах на сцені вели кілька команд. Весела музика, пісні, жарти, тепла аудиторія – вже тоді Сергію сподобався загальний настрій вечора.

Прийнявши рішення спробувати себе в розважальному жанрі, Сергій Степанисько почав активно долучатися до творчих груп у школі, де навчався. В 11-му класі грав у КВК і зі вступом до університету не полишив творчості та навіть став капітаном студентської команди. В той період відбулося знайомство із коміком Антоном Тимошенком та іншими представниками українського гумору, які на той час вже мали власний стиль та визнання у широких колах. Друзі створили власний колектив, який у 2017-му році пройшов відбір до телефестивалю «Ліги Сміху».

Самостійний творчий шлях

Зрозумівши, що потенціал командних виступів себе вичерпав, Сергій вирішив розвиватися як сольний виконавець. Самостійним стендапом артист займається з 2018-го року. На той час старт кар’єри в гуморі був більш перспективним, адже кількість конкурентів була невеликою. Проте вагу харизми і таланту в досягненні популярності ніхто не відміняв. Тому Сергій почав активно розбудовувати власний стиль та розширювати армію фанатів своєї творчості.

Досвід колег по творчому цеху підказав коміку, що у підкоренні ширшої аудиторії більш перспективними є виступи в рамках певних форматів та у складі гумористичних колективів. Це спонукало Сергія доєднатися до проєкту Ukrainian Stand Up Agency. Учасники ком’юніті зосередилися на просування україномовного стендапу, що дуже імпонувало Сергію Степаниську, який прагнув скоротити обсяги російськомовного контенту в інтернеті та на ТБ, натомість пожвавлюючи інтерес аудиторії до української культури та гумору.

Співпраця з іншими колективами коміків була не єдиним інструментом розвитку гумористичної кар’єри. Сергій пробував себе в популярних телешоу, одним з яких було «Розсміши коміка». Сучасна зірка стендапу програв на першій хвилині. Було іще декілька спроб, проте вони мали на меті радше задовольнити самолюбство Сергія, аніж посилити популярність артиста. А гроші, зароблені в проєкті вже під час повномасштабного вторгнення, пішли на потреби військових.

Серед важливих засобів на шляху до успіху Сергій Степанисько виокремлює активність в інтернет-просторі. Створення та просування контенту в ютубі, інстаграмі, тіктоці працює на ширшу аудиторію. Адже чекати визнання на всю країну після концерту для кількох десятків глядачів, навіть з класним та актуальним матеріалом, – наївно. І перспектива масштабних гастрольних турне відкривається артистові завдяки наполегливій та методичній праці.

Роль філологічної освіти в кар’єрі стендапера

Сергій Степанисько є магістром української філології. Отриманий багаж знань та досвід, за словами коміка, навчили артиста думати та аналізувати великі масиви інформації. Не дивно, що саме філологічні теми посідають важливе місце в матеріалі коміка. Серед іншого Сергій Степанисько жартує про:
  • стосунки у сфері українського стендапу;
  • власне становлення у жанрі комедії;
  • тривожність та походи до психотерапевта;
  • зашквари в соцмережах та багато іншого.
Теми, що представляють для Сергія табу в гуморі:
  • про мобілізацію в негативному ключі;
  • про досвід військових – без їхнього особистого дозволу;
  • про росіян – якщо це применшує відчуття загрози від ворога (на думку Сергія, подібні жарти нівелюють заслуги наших оборонців);
  • расизм, сексизм, жорстокість.
Сьогодні попри велику кількість негативних подій, що наповнюють наше життя, Сергій Степанисько продовжує знаходити натхнення для створення нових жартів та програм. Адже гумор лишається для людей одним з найдієвіших антидепресантів. А найбільшим кайфом для себе комік називає сміх військових, які приходять на концерти та дарують впевненість у тому, що всі твої дії – недаремні.
Ганна Кочегура

Відома стендап-комікеса. Переможниця в номінації «best comedian female» незалежного стендап фестивалю.

Інші заходи за участю артистів

Підпільний Стендап 27 березня 18:30, чт Київ, Underground Standup Club Stand up на Оболоні 28 березня 19:00, пт Київ, Планета Кіно, DREAM yellow Підпільні Розгони до Дня Гумору 01 квітня 18:30, вт Київ, Underground Standup Club