24-pay-mark Created with Sketch.

ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП У ДВОРИКУ

21 червня 2024, пт. 19:00-21:00
Дворик МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 ₴
від 350 ₴

Галерея

Про подiю

StandUp «Підпільний стендап у Дворику» в Києві відбудеться 21 червня 2024 року о 19:00 у Дворику МЦКМ (Жовтневий палац).

Чому варто піти на «Підпільний стендап у Дворику» в Києві?

  1. Відкриття літнього сезону від «Підпільного».
  2. Кращі коміки столиці з крутими жартами.
  3. Чудова нагода зарядитися гарним настроєм на увесь тиждень.

StandUp «Підпільний стендап у Дворику» в Києві

Всіх найелітарніших глядачів «Підпільний стендап» запрошує на вечір сміливої та по-літньому спекотної комедії! Цього вечора за ваш крутий муд відповідатимуть:
  • Свят Загайкевич;
  • Василь Байдак;
  • Настя Зухвала;
  • Ігор Нерівний.

Актуальні жарти та приємне спілкування у дружній компанії

Феєрія емоцій, дивовижна атмосфера та найсмачніший гумор – усе це очікує на гостей події цього вечора. Тож навіть не сумнівайтеся, запрошуйте всіх своїх та – до теплої літньої зустрічі! Вхід для бійців ЗСУ та ТРО безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv). Мова заходу – українська. Побачимось!

Де купити квитки на «Підпільний стендап у Дворику» в Києві?

Вcі квитки вже чекають тут: на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Благодійний Культурний фестиваль 17 серпня 10:00, сб Благодійний Культурний фестиваль "Нравиця!" Київ, ВДНГ від 374 ₴ Благодійний Культурний фестиваль Вже не хочу 17 серпня Благодійний Культурний фестиваль "Нравиця!" ВДНГ Придбати Вінниця Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 31 серпня 20:00, сб Вінниця Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вінниця, Вінницький Державний Педагогічний університет від 200 ₴ Вінниця Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 31 серпня Вінниця Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вінницький Державний Педагогічний університет Придбати Алла Волкова. Стендап на даху 24 липня 19:30, ср Алла Волкова. Стендап на даху Львів, Тераса !FESTrepublic від 300 ₴ Алла Волкова. Стендап на даху Вже не хочу 24 липня Алла Волкова. Стендап на даху Тераса !FESTrepublic Придбати Стендап Великий Концерт 22 липня 18:00, пн Стендап Великий Концерт Біла Церква, ПК «Росава» від 175 ₴ Стендап Великий Концерт Вже не хочу 22 липня Стендап Великий Концерт ПК «Росава» Придбати