Підпільний Стендап у Будинку Кіно
StandUp «Підпільний стендап у Будинку Кіно» у Києві відбудеться 1 лютого 2025 року о 18:30 в Будинку Кіно.
Чому варто піти на «Підпільний стендап у Будинку Кіно» у Києві?
- Улюблений гумористичний жанр українців.
- Найпопулярніший стендап-проєкт столиці.
- Знамениті коміки з найкращим матеріалом.
StandUp «Підпільний стендап у Будинку Кіно» у Києві
Запрошуємо вас на незвичайний вечір кращого гумору від проєкту Підпільний Стендап. Це чудова можливість розслабитися і вдосталь посміятися. Чекаємо на вас в особливому місці — в Будинку кіно.
Цього разу вас заряджатимуть позитивом:
- Свят Загайкевич. Засновник «Підпільного»,, амбасадор анекдоту про стоматологів, його стендап неможливо забути.
- Антон Тимошенко. Перший комік який зібрав Палац Україна. Політолог за освітою. Заради нього в Україну приїжджав Девід Леттерман. Веде подкаст із Сергієм Притулою.
- Світлана Немонежина. Засновниця проєкту Собачий стендап. Переможниця тб-шоу «Розсміши Коміка».
- Аміль насіров. Стендап комік та учасник гурту "Курган & Агрегат"
- Василь Байдак. 33 роки життя. 11 років в стендап-комедії. 21 рік без стендап-комедії. Куди ж подівся ще один рік? Він пішов на те, аби придумати щось цікаве в описі до себе. наче вийшло.
Де купити квитки на «Підпільний стендап у Будинку Кіно» у Києві?
Поспішайте придбати квитки за кращою ціною онлайн на Concert.ua.
Артисти
Творець того самого Бубудука і зірка Інародного театру абсурду «Горобчик»
Василь Байдак – популярний український стендап-комік, волонтер, двічі переможець другого й четвертого Незалежного всеукраїнського Stаnd-Up фестивалю, учасник яскравого проєкту «Шоу імені Енді Кауфмана». А ще – володар розкішної шевелюри, яка затягнула на 2 мільйони гривень та конвертувалася у 120 PV-дронів для наших захисників після того як команда артиста продала його волосся з аукціону.Сьогодні майстер комедії активно виступає із сольними стендап-програмами. І на його концерти варто йти, адже Василь Байдак – це:
- найдивніший і тому найцікавіший комік на сучасній українській сцені;
- безмежно творча і відкрита особистість;
- митець, що передусім прагне викликати небайдужість в очах публіки.
Василь Байдак – автор, який дивує, захоплює, смішить та дарує абсолютно нові враження
Як і належить природженому стендаперу, рідним жанром для Василя є саме імпровізація. Найскладніший формат для артиста і найулюбленіший для публіки. Успішний експромт, шалені, нерідко поза межами уявного експерименти з темами, словесними зворотами та форматами – «коник» українського автора.Чого тільки вартий вигаданий Василем персонаж Бубудук! За словами артиста, він відшукав нового героя у 2017 році в Греції. Бубудук – щось на кшталт неандертальця, котрий постійно надсилає Василеві відеокасети. А комік вже із властивим йому почуттям гумору переозвучує важливі «меседжі» первісної людини. Перегляди відео з одкровеннями Бубудука збирають багато лайків та схвальних коментів від користувачів інтернету.
Інародний театр абсурду «Горобчик» та сольні виступи
Для телеглядачів знайомство з талановитим коміком відбулося під час показів популярного проєкту «Ліга Сміху». Василь Байдак у складі харківського театру абсурду «Горобчик» привернув увагу глядачів особливим акторським талантом, умінням невимушено й природно триматися на сцені.Сьогодні Василь Байдак бере участь у різноманітних шоу, гастролює із сольними концертами. Один з популярних проєктів, де Василь проявив себе як стендап-комік – це «Шоу імені Енді Кауфмана». Творчість артиста має різний, але завжди потужний вплив на слухача. З першого разу дехто виходить із зали із розкритим ротом, намагаючись «переварити» і втямити побачене й почуте. Але він вже напевно прийде вдруге, втретє – і «втягнеться», «підсівши» на виступи, точно описати котрі надто складно.
Василь може читати стендап про будь-що: про безхатька, про старого в’єтнамця, про пісні й сов, про бабусь та багато іншого. До речі, у виконанні коміка стендап буває сидячим, лежачим та навіть – у супроводі блюзу. у супроводі блюзу. Все це являє собою безперервний потік думок, у якому кожен знайде щось своє.
Ганна Кочегура – «вартова гумористичної оборони» країни
Ганна Кочегура – одна з тих, хто словом і справами доводить, що стендап вже давно не ділиться на жіночий і чоловічий. А публіка приходить на виступи з улюбленими коміками за конкретною атмосферою та вайбом. Популярна стендап-комікеса родом із Запоріжжя, філологиня зі знанням англійської та нідерландської мов із досвідом проєкт-менеджерки в IT-компанії, переможниця в номінації «best comedian female» незалежного стендап фестивалю, резидентка «Підпільного стендапу» – усе це неповторна Гана Кочегура. А ще вона грає на скрипці, фортепіано та бас-гітарі. Була в тих-таки Нідерландах із сольним стендапом. І продовжує їздити Україною та світом, збираючи на своїх концертах кошти для ЗСУ.В арсеналі комікеси – жарти про хобі, успіх, дорослішання, тривожність. Анна Кочегура добре знає, що гумор – це один із способів зняття психічної напруги. Тому і розряджає публіку під час своїх виступів по максимуму.
Святослав Загайкевич: його гумор допомагає «тримати кукуху на плаву»
Святослав Загайкевич – один з найдосвідченіших та улюблених представників українського стендапу, де за 13 років творчої діяльності в жанрі досяг левела гуру. Саме Свят Загайкевич заснував легендарний сьогодні «Підпільний Стендап», який у 2022-му році став кращим україномовним каналом YouTube в категорії «стендап». Починав комік з квартирників на 2-3 десятки глядачів. А тепер його «резиденція сміху» локалізується біля «Золотих воріт», концерти збирають аншлаги і сотні тисяч переглядів у мережі.Віртуоз української комедії
Розігріти публіку – легко! Витягнути з-поміж безлічі жартів саме той, на який ви чекали – йому і це вдається! Святослав Загайкевич прекрасно відчуває зал і незмінно підкорює майстерними імпровізаціями. Ще він колись навіть розповів анекдот видатному британському актору та письменнику Стівену Фраю. Не знали? Ну т спитайте на наступному сольнику, – можливо, Свят розкаже вам про це.Стендап-комікеса, що знаходить кумедне в повсякденному
Світлана Немонежина – яскрава і талановита сумчанка, нова зірка «Ліги Сміху» (команда «Ми чули Гагару»), учасниця «Розсміши коміка» та засновниця першого у світі «Собачого стендапу», куди гості можуть прийти зі своїми улюбленцями. За освітою – режисерка театру ляльок, а за покликанням – гумористка.Свої перші жарти дівчина почала писати ще школяркою. Потім були 8 років навчання у Харкові. А з 2019-го року Світлана – киянка. Столиця привабила її своїм різноманіттям та «колажем із людей і місць».