24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап. Василь Байдак (додатковий концерт)

21 серпня 2022, нд. 17:00-19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 260 ₴
від 260 ₴

Про подiю

Підпільний Стендап. Василь Байдак (додатковий концерт) у Києві! Чекаємо на вас 2022-08-21 в 17:00 на локації МЦКМ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете придбати квитки на Підпільний Стендап. Василь Байдак (додатковий концерт) на Concert.ua онлайн.


привіт. це знову я. Байдак Василь.

ви мене могли бачити у Підпільному Стендапі, або в Лізі Сміху, або як Бубудука, або на сцені МЦКМ Жовтневий Палац, який я зібрав повністю, не заробивши при цьому ні копійки. бо пріоритетнішим було бажання зібрати повний зал, аніж заробити грошей. тому зробив всі квитки по собівартості.
і ось я повертаюсь у цей чудовий зал!
проте цього разу квитки будуть не по 50 грн грн. тому, якщо ми продамо все, — у нас буде купа бабла. і що ми з нею зробимо? звичайно ж, те, що ви всі робили частенько, що роблять майже всі коміки — ми їх віддамо на ЗСУ.
хто «ми»? я, Ліза і Підпільний стендап.

з коштами зрозуміло: я знову нічого не заробляю (але то мені в кайф). а от що про ваш час? а його ви проведете незабутньо! так весело кошти ви ще не донатили (якщо тільки ви не збирали на бойову горилу, яка б постійно підкрадалась до шойгу і била його зв’язкою ключів по куприку). якби то було до повномасштабного вторгнення, то ми би з вами уявляли вахтерку-кентавра і фантазували б про розчинні туалетні втулки. але довбана росія вкрала в мене цей абсурд. як би вичурно я не жартував, а росія існує абсурдніше. тому буде комедія спостереження. за абсурдом. який відбувається навколо нас чи всередині нас. зроблю все можливе, аби ви сміялись. навіть трохи по завершенню стендапу.
вхід — 18+. бо буде про росію, а там без матів, ой бля, як важко.

до зустрічі.

*початок о 17:00.
*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний (за попереднім записом).
*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Схожі події

Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу 06 липня 16:00, сб Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №11 Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 500 ₴ Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу Вже не хочу 06 липня Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №11 Київський культурний кластер "Краків" Придбати Точка збору 30 червня 19:00, нд Точка збору Київ, Підвал Культури від 500 ₴ Точка збору Вже не хочу 30 червня Точка збору Підвал Культури Придбати Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 27 червня 19:00, чт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 27 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу 06 липня 19:00, сб Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 500 ₴ Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу Вже не хочу 06 липня Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київський культурний кластер "Краків" Придбати