24-pay-mark Created with Sketch.

Піккардійська Терція - Найкраще за 30 років!

від 240 ₴

Про подiю

Піккардійська Терція – Найкраще за 30 років відбудеться завдяки ЗСУ! В українських містах відбудуться великі ювілейні концерти відомого українського гурту Піккардійська Терція.

Чому варто піти на концерт гурту Піккардійська Терція?

  1. Легендарна вокальна формація, відома у багатьох країнах світу.
  2. Спеціальна концертна програма до 30-річчя гурту.
  3. Незабутні враження та лише позитивні емоції від яскравої події.

Славетний гурт Піккардійська Терція з великими ювілейними концертами в українських містах

Популярний український секстет Піккардійська Терція запрошує на свої виступи, присвячені 30-річному ювілею гурту! На вас чекає зустріч із насправді легендарною формацією. Тож не втрачайте нагоди отримати нові враження та насолодитися унікальним талантом майстрів співу.
Вже сьогодні замовляйте квитки на концерт у вашому місті!

Особлива програма «Найкраще за 30 років»: унікальний колектив Піккардійська Терція дарує фантастичні емоції

«Піккардійці» – визнані метри співу а-капела. Творчість гурту – безцінне надбання сучасної української культури. За 30 років репертуар колективу поповнився десятками розкішних композицій, що мають неймовірно потужну енергетику та відзначаються музичною й вокальною досконалістю.
«Найкраще за 30 років» – нова масштабна програма, до якої увійшли і мелодійна робота «Старенький трамвай», і глибока композиція «Пливе кача», і багато інших відомих творів.
Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт гурту Піккардійська Терція?

Замовляйте квитки на концерт гурту Піккардійська Терція за допомогою онлайн-сервісу Concert.ua.

Схожі події

Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 09 березня 19:00, сб Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 09 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Event Hall на !FESTrepublic Придбати ДахаБраха 01 червня 18:00, сб ДахаБраха Київ, Палац Україна від 390 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 01 червня ДахаБраха Палац Україна Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Артем Пивоваров 19 квітня 19:00, пт Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 19 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати