Піккардійська Терція

8 серпня 2020, Сб. 19:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Біломорська, 1
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Піккардійська Терція» дасть сольний концерт в Києві 8 серпня у рамках проекту «Дистанція»

У суботу, 8 серпня, в Києві, на «Арт-Заводі Платформа», у рамках проекту «Дистанція» відбудеться сольний концерт знаменитої української вокальної формації «Піккардійська Терція». Початок – о 19:00.

На час карантину, який триває уже понад чотири місяці, «піккардійцям», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати або перенести заплановані концерти. Аля ця вимушена концертна перерва спонукала акапельний колектив до цікавих експериментів. Так у червні артисти стали першими, хто у їхньому рідному Львові наважився на сольний автоконцерт на даху. І «Піккардійська Терція» не просто зібрала аншлаг слухачів в автомобілях, а й дала початок успішному продовженню цього нового розважального формату.

У червні «Терція» дала великий онлайн-концерт, зібравши в мережі близько 100 тисяч переглядів. Цей виступ колективу транслювали одночасно в Україні, США, Канаді та ОАЕ.

І ось настав час першого гастрольного виїзду «піккардійців» за період карантину. 8 серпня чоловічий секстет виступить у Києві - на «Арт-Заводі Платформа» у рамках проекту «Дистанція».

Привеземо до столиці як свої найкращі пісні, так і ті твори, які рідко виконуємо на сольних концертах, - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. - Обов’язково прозвучать «Сядеш у поїзд», «Пустельник», «Берег ріки»… Одне слово, заспіваємо все те, що люди люблять і чого від нас чекають, за чим уже встигли за час карантину скучити. Тож разом поспіваємо, нарешті, і обміняємося гарним настроєм!

Довідка

«Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За понад чверть століття пісенної кар’єри цей чоловічий секстет завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила 15 різножанрових альбомів та збірок. Перший альбом «Піккардійська Терція» побачив світ восени 1994-го, а найновіший під назвою «Лети…» вийшов у 2017-му, напередодні 25-річного ювілею «піккардійців». Склад вокальної формації: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин. У репертуарі «Терції» - близько 500 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Велика Британія, Австрія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році «Терція» удостоїлася Національної премії України ім. Т. Шевченка, а у 2017-му учасники колективу отримали звання Заслужених артистів України.

Де придбати квитки на Піккардійську Терцію 8 серпня в Києві?

Ви можете купити квитки на Піккардійська Терція на Concert.ua онлайн

Інші дати

Арсен Мірзоян

29 серпня 2020 19:00

Арт-завод Платформа, Київ

Перейти до опису
від 390 грн.

O.Torvald (акустика)

21 серпня 2020 19:00

Арт-завод Платформа, Київ

Перейти до опису
від 390 грн.

СКАЙ

15 серпня 2020 19:00

Арт-завод Платформа, Київ

Перейти до опису
від 390 грн.

Шоукейс лейблу Mnogo Vody

09 серпня 2020 18:00

Арт-завод Платформа, Київ

Перейти до опису
від 390 грн.