24-pay-mark Created with Sketch.

Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт

29 травня 2021, сб. 19:00-21:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 790 ₴
від 790 ₴

Галерея

Про подiю

Концерт «Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт» відбудеться в українських містах.

Чому варто піти на концерт «Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт»?

  1. Видатні майстри співу а-капела.
  2. Розкішна святкова програма з ваших улюблених композицій.
  3. Магічна атмосфера Різдва, що сповнить серця світлом.

Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт у вашому місті

«Піккардійська Терція» – колектив, якому немає рівних в українській музиці. Справжні чаклуни, що своїм вокалом замінюють звучання багатьох інструментів, мають у своєму репертуарі понад 400 музичних творів та 15 різножанрових альбомів. Славетні хіти «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Нехай», «Сад ангельських пісень» знають і люблять представники кількох поколінь. Володарі кришталевих голосів відзначені Національною премією ім. Т. Шевченка. Творчість «піккардійців» – прекрасний світ добра, краси, щирих почуттів. Сьогодні колектив Піккардійської Терції бере участь у концертах на підтримку ЗСУ, а також організовує власні благодійні виступи. Частина гонорару артистів завжди спрямовується на купівлю найважливіших речей для фронту.

Незабутні враження, музичні сюрпризи та гучні прем’єри

Різдвяні свята – це завжди найприємніші та найчарівніші моменти для кожного українця. Саме тому учасники Піккардійської Терції підготували особливу програму, до якої увійшли традиційні та авторські колядки й різдвяні пісні. Прозвучать і найкращі твори, які звучали у виконанні метрів протягом останніх 30 років. Обов’язково будуть і приємні сюрпризи! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт»?

Ви можете замовити квитки на сайті Concert.ua онлайн.

Артисти

Схожі події

АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Дніпро, ПК Шинник від 650 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! ПК Шинник Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ 06.04, 07.04 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ Черкаси , ПК «Дружба народів» від 550 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ 06.04, 07.04 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ПК «Дружба народів» Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 750 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 березня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 750 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати