Пікова Дама

16 грудня 2018, Нд. 16:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Пікова дама»?

1. Побачити блискучу постановку визнаної перлини оперної класики.
2. Поринути в справжню атмосферу Петербурга кінця XVIII століття.
3. Відчути кожну емоцію героїв і прожити цей вечір на одному диханні.

Одеський театр опери та балету представляє спектакль «Пікова дама».

Опера Петра Ілліча Чайковського у постановці режисера Олександра Тітель - це приголомшливий тандем витриманою класики і сміливою сучасності. НЕ пропустіть!

Опера «Пікова дама» визнана кращою серед творінь Чайковського. Твір захоплює тонкістю образів, дзвінкими, як струни, емоціями, грандіозної музичною драматургією. Чи варто нагадувати, що «Пікова дама» - це не тільки вокально-симфонічний досконалість.

Опера також містить глибокий філософський зміст, показуючи глядачеві, який згубної для людини може виявитися некерована, спопеляюча пристрасть. І який згубною буває одержимість бажанням стати багатим. Герман і Ліза, так само як і інші, менш яскраві персонажі, неймовірно жваво описані автором. Тому вам нічого іншого не залишиться, крім як вірити: вірити кожному слову, кожному подиху і погляду.

Тривалість вистави - 3 год (з антрактом). Режисер-постановник - Олександр Тітель. Виконується російською мовою. До зустрічі!

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати