Пікова дама. Марія Максакова і Alex Luna

від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Пропонуємо Вашій увазі концерт приголомшливого унікального дуету красивих і талановитих артистів: незвичайного чоловічого сопрано AlexLuna і знаменитої світової оперної співачки Марії Максакової, з ексклюзивною програмою «The Queen of Spades».

Марія Максакова - солістка всесвітньо відомих оперних театрів (Великий, Маріїнський, «Гелікон-опера»), виступала на провідних оперних сценах Старого Світу. Крім головних партій в класичних творах, Максакова стала першою виконавицею сучасних опер. Неодноразово брала участь в гастролях Маріїнського театру під керівництвом Валерія Гергієва, в тому числі в Турку (Фінляндія) в опері Ріхарда Штрауса «Аріадна на Наксосі», в Лондоні (опера Родіона Щедріна «Лівша»), в Баден - Бадені (опера П. Чайковського « Пікова Дама ») і багато інших. З великим успіхом проходили гастролі з сольними концертами в Японії (турне 2014 роки), Франції, Італії.

AlexLuna - володар єдиного в своєму роді голосу, природного чоловічого сопрано. Крім виняткових вокальних даних, Alex володіє яскравою зовнішністю, колосальним чарівністю і незаперечною харизмою. У послужному списку Alex Luna виступи в найпрестижніших концертних залах країн СНД, Європи та США перед представниками уряду і високими іноземними делегаціями, а також співпраця з найбільшими вітчизняними і зарубіжними брендами. Репертуар Alex Luna включає в себе класичну музику, джазові стандарти, а також адаптації сучасних і популярних музичних композицій.

Програма концерту:

Марія Максакова
«Хабанера» з опери «Кармен»
Каватина Норми з опери «Норма»
Арія Леонори з опери «Сила долі»
Арія Тоски Vissi d'arte з опери «Тоска»
Арія Манон In quelle trine morbideіз опери «Манон Леско»

Alex Luna
1. "Lasciatemi morire" К. Монтеверді
2. "Verdi pratie" Г. Гендель
3. "Ave Maria" Д.Каччіні
4. "Barkarola" Ж. Оффенбах
5. "СветЛуни"
6. "Руки до небес"
7. "Mystery night"
8. "Ніч"
9. "Пісня про кохання"
10. "Розгадати"
11. «Пісня про рушник»
12. «Timetosaygoodbay»