Пінокіо, або Історія про те як бути людиною

25 травня 2019, Сб. 12:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Пінокіо, або Історія про те як бути людиною у Києві - фото №1 Пінокіо, або Історія про те як бути людиною у Києві

Про подiю

Вистава про людину, її долю та пошук свого шляху. Казка-притча для батьків і дітей, про сім'ю та її цінності!

Історія Піноккіо не тільки про те, як дерев’яшка стає людиною, але й про те як хлопчик, який мріє про материнське і сімейне тепло, стає сином.

Спектакль про покликання бути сім’єю, про труднощі і радощі батьківства, про любов близьких людей. Це історія про пригоди людей, в яких ми бачимо кожного з нас, як у ролі дитини, так і в ролі батьків, які завжди радо розкриють свої обійми, пригорнуть, захистять від усіх негараздів та опікою і турботою створять в душі тепло, в якому серце тане і розчиняється. Це спектакль - для чоловіків, які вчаться бути батьками; для жінок, які хочуть бути хорошими і люблячими матерями та доньками; для усіх, хто вдячний своїм батькам. Історія про любов, турботу і тепло у всьому та для всіх. Це казка, що вчить цінувати та берегти оточуючих та рідних. Бережіть одне одного і приходьте до нас на виставу!

Виставу рекомендовано для перегляду сім’ям з дітьми віком 10-100 років. Особливо корисно буде для підлітків, які намагаються знайти себе в світі та відкрити власне «я».

Ролі виконують: Григорій Бакланов, Олена Мамчур, Дар’я Творонович, Марія Трєпікова, Яна Коверник, Владислав Мамчур, Юрій Вутянов, Руслан Сокольник, Андрій Попков, Ігор Назаров, Юлія Першута та ін.

Режисер – заслужена артистка України Олена Лазович
Тривалість – 1 час 40 мин (без антракту)
Мова вистави – українська
Вистава для сімейного перегляду з дітьми від 10 років

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Кармен-сюїта. Шехерезада 30 жовтня 19:00, Ср Кармен-сюїта. Шехерезада Одеса, Театр музкомедії від 180 грн. Кармен-сюїта. Шехерезада Вже не хочу 30 жовтня Кармен-сюїта. Шехерезада Театр музкомедії Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат 21 жовтня 19:00, Пн Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 21 жовтня Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Український театр Придбати