26 лютого 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Піснярів»?

1. Отправздновать піввіковий ювілей.
2.Прослушать легендарні хіти наживо.
3. Подарувати собі теплі емоції.

«Пісняри» в Києві з кращими хітами!

Легендарний ансамбль виступить на сцені Літнього театру Морвокзал зі спеціальною програмою 21 серпня о 20.00. Насичений графік колективу не дозволяє їм часто бувати в Україні, тому у вас є шанс почути улюблені пісні в живому виконанні.

Концерт не обійдеться без візитних карток ансамблю: «Біловезька пуща», «Алеся», «Там, де клен шумить», «Зірочка моя, червона» і багатьох інших, які з роками стають ще більш актуальними. Але знайдеться час і для нових творів.

Музиканти не стоять на місці, хоча в наступному році колектив відзначить піввіковий ювілей. Нещодавно артисти презентували відео на а-крапельну версію «Полонез Огінського», який зібрав на YouTube більше мільйона переглядів, увійшовши в топ-5 найпопулярніших версій цього твору по даному майданчику в світі.

«Пісняри» засновані в Білорусії в 1969 році. Популярність ансамблю в 70-80-ті роки була настільки велика, що саме його учасники були бажаними гостями на будь-який естрадному майданчику. У них і зараз маса шанувальників по всьому світу, їх пісні люблять у Франції, Німеччині, Швейцарії, Індії, країнах Латинської Америки і Африки ... Кажуть, що навіть екс-бітли свого часу були захоплені музикою цього колективу. Пол Маккартні одного разу сказав про них: «Мені б такі голоси в Wings» (група артиста з 1971 по 1980 рік). Джон Леннон заявляв: «Я нічого кращого не чув». А Джордж Харрісон запевняв: «Пісняри» співають, як боги, а грають, як діти! ».

Приходьте, щоб в цьому переконатися! Пісні ансамблю «Пісняри» з роками, як хороше вино, знаходять нову принадність. Подаруйте собі та близьким вечір справжньої музики в компанії легендарного колективу з Білорусі.