Попелюшка. Пісочне шоу-казка

16 лютого 2019, Сб. 14:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві - фото №1 Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві
Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві - фото №2 Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві афіша
Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві - фото №3 Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на пісочне шоу-казку "Попелюшка"?

1. Подарувати собі та близьим казковий, чарівний настрій.
2. Відвідати унікальну виставу.
3. Долучити дитину до світу живого мистецтва.

Багато днів художники театру пісочної анімації «Золотий Лев», Світлана Данильченко та Ольга Крижановська працювали у своїй чарівній майстерні, шукали засоби для відтворення атмосфери справжнього дива для того, щоб знов подарувати дітям та дорослим неймовірно красиву та романтичну історію «Попелюшка».

Глядачі стануть свідками справжнього дива – на великому екрані за допомогою світла та піску народиться казка. Новий погляд на давно відому історію, неперевершена анімація та відчуття дива! А спеціальним гостем чарівного дійства буде сам Король Казкового королівства: від нього, як від свідка подій, ми почуємо історію з перших вуст. Буде цікаво не тільки дітям, але й дорослим!

В ролі Короля – харизматичний актор Сергій Улашев.
Художники: Світлана Данильченко та Ольга Крижановська.

Дітям до 6 років , без надання окремого місця – БЕЗКОШТОВНО!

Рекомендовано для сімейного перегляду.

Схожі події

Балет 17 липня 11:00, Ср Балет "Спляча Красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Балет Вже не хочу 17 липня Балет "Спляча Красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Цирк на льоду Цирк на льоду 2 Події Цирк на льоду 20.07 - 21.07.2019 Фіксі Канікули на морі Фіксі Канікули на морі 2 Події Фіксі Канікули на морі 27.07 - 27.07.2019 Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати