Попелюшка. Пісочне шоу-казка

16 лютого 2019, Сб. 14:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві - фото №1 Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві
Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві - фото №2 Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві афіша
Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві - фото №3 Попелюшка. Пісочне шоу-казка у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на пісочне шоу-казку "Попелюшка"?

1. Подарувати собі та близьим казковий, чарівний настрій.
2. Відвідати унікальну виставу.
3. Долучити дитину до світу живого мистецтва.

Багато днів художники театру пісочної анімації «Золотий Лев», Світлана Данильченко та Ольга Крижановська працювали у своїй чарівній майстерні, шукали засоби для відтворення атмосфери справжнього дива для того, щоб знов подарувати дітям та дорослим неймовірно красиву та романтичну історію «Попелюшка».

Глядачі стануть свідками справжнього дива – на великому екрані за допомогою світла та піску народиться казка. Новий погляд на давно відому історію, неперевершена анімація та відчуття дива! А спеціальним гостем чарівного дійства буде сам Король Казкового королівства: від нього, як від свідка подій, ми почуємо історію з перших вуст. Буде цікаво не тільки дітям, але й дорослим!

В ролі Короля – харизматичний актор Сергій Улашев.
Художники: Світлана Данильченко та Ольга Крижановська.

Дітям до 6 років , без надання окремого місця – БЕЗКОШТОВНО!

Рекомендовано для сімейного перегляду.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Попелюшка 30 березня 11:00, Сб Попелюшка Одеса, Театр музкомедії від 30 грн. Попелюшка Вже не хочу 30 березня Попелюшка Театр музкомедії Придбати Чарлі і шоколадна фабрика 13 квітня 12:00, Сб Чарлі і шоколадна фабрика Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Чарлі і шоколадна фабрика Вже не хочу 13 квітня Чарлі і шоколадна фабрика Одеський театр Опери та Балету Придбати Чарівна Лампа Аладдіна 30 березня 14:00, Сб Чарівна Лампа Аладдіна Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Чарівна Лампа Аладдіна Вже не хочу 30 березня Чарівна Лампа Аладдіна Будинок Кіно Придбати