Пізанська вежа

21 квітня 2020, Вт. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Пізанська вежа?

1. Переконатися, що справжня любов і спорідненість душ існують
2. Поглянути на свій шлюб з боку
3. Побачити мінімалістичний, але зовсім не нудну постановку

20 років разом - це занадто мало, щоб повністю пізнати і прийняти один одного, але і занадто багато, щоб яскраві спалахи колишню любов згасли і поступилися місцем рутині і подразнення. І навіть в найпрекрасніший день найкраща дружина і господиня, яка не страждає ні комплексами, ні ілюзіями, може вирішити, що з неї досить!

Вистава «Пізанська вежа» авторства Надії Птушкиной розкриє перед вами цілий світ звичайної сім'ї, який, втім, вам добре знайомий. Але хіба не цікаво подивитися на все з боку? Адже навіть в середньостатистичній квартирі звичайної пари можна побачити досить цікавих внутрішніх «тарганів», а стандартна картинка дачного вечері - півлітра, клейончасті скатертину і розтоптані пантофлі, які шкода викинути, тільки додають реалістичності.

Постановка режисера Надії Батуріної вчить нас, що справжнє кохання не можна ні купити, ні випросити, ні заслужити, ні навіть якщо дуже захотіти - виростити в собі. Вона або є, або не варто навіть намагатися її дістати.

І коли в сімейному житті не залишається навіть краплі любові, довго за інерцією вона не протягне. Крах неминучий. Звичайно ж, у кожної сторони - своє уявлення, хто правий, а хто винен. Тому глядач зможе вислухати не одну, а цілих два сповіді - чоловіка і дружини, чий шлюб дав тріщину. Що чекає нас у фіналі? Про це ми промовчимо. Але обіцяємо, він вас не розчарує.

Ролі виконають: Наталія Кудря, Ніна Ніжерадзе (дружина), Віктор Сарайкін (чоловік).

Тривалість постановки «Пізанська вежа» - 2 години 10 хвилин. Комедія-фарс складається з двох дій.