13 лютого 2019, Ср. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 399 грн.
від 399 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Placido Domingo?

1. Вперше в Україні один з найвидатніших співаків нашого часу Пласідо Домінго
2. У супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України
3. Диригент Jordi Bernacer і сопрано Ana Maria Martinez

13 лютого 2019 року в Палаці «Україна» виступить Пласідо Домінго!

Placido Domingo - всесвітньо відомий, багатогранний артист. Визнаний одним з кращих і найбільш впливових оперних співаків в історії, він також є диригентом і адміністратором опери Лос-Анджелеса в ролі генерального директора фонду Елі та Едіт Брод.

Його репертуар включає 148 провідних оперних партій - більше, ніж у будь-якого іншого тенора в історії, з більш ніж 3900 виступів. Він додав 149 роль до свого репертуару, виконуючи Міллера в «Луїзі Міллер» в Метрополітен-опера в сезоні 2017-18 років. Більш ніж 100 його записів повних опер, збірників арій і дуетів, а також кросоверів принесли йому 12 премій Grammy, в тому числі три Latin Grammy. Пласідо Домінго записав понад 50 музичних кліпів і виграв 2 нагороди Emmy.

Крім 3 оперних фільмів - «Кармен», «Травіата» і «Отелло», він озвучив роль Монте у фільмі «Крихітка з Беверлі-Хіллз» і зіграв себе в «Сімпсонах», його телевізійний запис «Тоска» з автентичних місць Римської опери побачили понад мільярд людей в 117 країнах. Згодом у прямій трансляції 2010 року він виконав головну партію «Ріголетто» в Мантуї - місті, з якого починається історія опери.

У 1990 році він і його колеги Хосе Каррерас і Лучіано Паваротті брали участь у спільних концертах Трьох тенорів, які пройшли з величезним успіхом у всьому світі і залучили мільйони нових шанувальників опери. Домінго диригував понад 500 оперних вистав і симфонічних концертів у Метрополітен-опера, Лондонській Королівській опері, Віденській державній опері, Лос-анджелеській опері, Віденській філармонії, Лос-анджелеській філармонії та Берлінській філармонії; за участю Чиказького симфонічного оркестру, Монреальського симфонічного оркестру, Національного симфонічного оркестру, Лондонського симфонічного оркестру. Влітку 2018 року він диригує на щорічному Байрейтському фестивалі з дебютом у «Валькірії».

У 1993 році Пласідо Домінго заснував міжнародний конкурс «Operalia», який проводиться щорічно. Він є почесним доктором Оксфордського університету і Нью-Йоркського університету за його довічну відданість і участь в музиці та мистецтві.

Він вперше виступив як баритон в 2009 році, виконуючи провідну партію Симона Бокканегра в Берліні. З тих пір він додав кілька інших партій для баритона до свого репертуару з виступами в операх «Ріголетто», «Двоє Фоскарі», «Травіата», «Набукко», «Жана Д'Арк», «Трубадур», «Макбет», «Ернані» і «Дон Карлос». В останні сезони Домінго отримав визнання в якості баритона Атанаеля в опері «Таїс» Жюля Массне і Джанні Скіккі в опері Пуччіні.

Під час сезону 2017-18 років, крім його дебюту в ролі Міллера в опері Верді «Луїза Міллер» в Метрополітен-опері і його диригентського дебюту з «Валькірією», він виступає на численних концертах по всьому світу, диригує оперу Гуно «Ромео і Джульєтта» в Метрополітен, співає в «Таїсії» в Пекіні, Мадриді та Паралазі; в «Травіаті» в Парижі та Відні; «Макбеті» в Берлінському університеті, в опері «Шукачі Перли» Бізе на фестивалі в Зальцбурзі.

Не пропустіть подію року!