Пластик Лайф

18 вересня 2020, Пт. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Чому варто піти на спектакль Пластик лайф?

1. Скільки справжнього в твоїх почуттях?
2. Обережно цей спектакль знищує фальшиві відносини.
3. Вистава театру "Egoist"

В роки своєї історії люди приховували щось від близьких, але тепер є мобільні телефони, соцмережі, які завдають все більше клопоту. Тому багато хто думає - а дійсно варто все приховувати? Може краще говорити правду? Але, як то кажуть, не все так однозначно.

Старі друзі зустрічаються сім'ями на вечерю. Розмова перетікає в вищесказане. Одні кажуть, що їм нема чого приховувати, інші сумніваються. Мимоволі спадає на думку пограти в особливу гру. Ось тут і починається. Чи знаєте ви людину, якого любите? Знає вас кохана людина? Вам не здається, що ви стали заручником ситуації і живете не так, як хотіли б насправді?

«Пластик лайф» - соціальна трагікомедія для тих, хто не боїться зазирнути собі в душу і визнати, що насправді кожен з нас ...