Чому люди не ...?

28 лютого 2019, Чт. 19:00
Камерна сцена театру "Тисячоліття" Київ, Проспект Григоренка 26а (м. Позняки)
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Київський театр "Тисячоліття" представляє монодраму "Чому люди не ..?".

«Чому?» - питання, яке ми задаємо собі і іншим найбільш часто. З тисячі всіляких «Чому?» Є ті, відповіді на які отримати практично неможливо.

Чому? Чому люди не ...? Ця історія не виняток. Історія молодої людини. Людина, який заплутався в житті і повністю розчарувався. Людина, який піднявся на дах висотки. Відчай, розчарування, відсутність сенсів ... Потрібен тільки один крок для втечі. Дах будинку - гарне місце що б розібратися і зрозуміти, для чого він прийшов у цей світ, знайти новий сенс, і просто поговорити ... День який переверне твоє життя з ніг на голову.

Драматург - Сергій Астраханцев.
Режисер - Євген Сидоренко,
Актор - Микола Бичук.

Мова вистави - російська.
Тривалість - 1час.10 хв.

Схожі події

Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих 24 жовтня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Вже не хочу 24 жовтня Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Bel etage Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати