Чому люди не ...?

28 лютого 2019, Чт. 19:00
Камерна сцена театру "Тисячоліття" Київ, Проспект Григоренка 26а (м. Позняки)
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Київський театр "Тисячоліття" представляє монодраму "Чому люди не ..?".

«Чому?» - питання, яке ми задаємо собі і іншим найбільш часто. З тисячі всіляких «Чому?» Є ті, відповіді на які отримати практично неможливо.

Чому? Чому люди не ...? Ця історія не виняток. Історія молодої людини. Людина, який заплутався в житті і повністю розчарувався. Людина, який піднявся на дах висотки. Відчай, розчарування, відсутність сенсів ... Потрібен тільки один крок для втечі. Дах будинку - гарне місце що б розібратися і зрозуміти, для чого він прийшов у цей світ, знайти новий сенс, і просто поговорити ... День який переверне твоє життя з ніг на голову.

Драматург - Сергій Астраханцев.
Режисер - Євген Сидоренко,
Актор - Микола Бичук.

Мова вистави - російська.
Тривалість - 1час.10 хв.

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати